Відсутність ворушінь плода в останньому триместрі

Adoption
Date
  • 355 Переглядів
Відчуття руху вашої дитини є одним із основних моментів вагітності, і цей рух змінюється протягом дев’яти місяців. Перші ознаки рухів протягом другого триместру відчуваються як тріпотіння. До третього триместру ви відчуваєте удари ногами та руками, деякі з яких ви навіть можете побачити ззовні. Хоча рухи можуть сповільнюватися, коли вагітність закінчується, відсутність рухів плода також може сигналізувати про проблему.

6616_vedennya-vagitnosti-chabany.jpg (35.7 Kb)


Уповільнення руху
З наближенням кінця терміну рух може сповільнюватися з однієї простої причини: дитині не вистачає місця для руху. У той час як малюк раніше обертався у вашій утробі, йому просто не вистачає для цього місця. В ідеалі ваша дитина сама перейшла в положення головою вниз і залишатиметься там, готуючись до пологів. Таким чином, менше рухів може бути природним прогресуванням вагітності.

Відсутність руху
Однак повна відсутність руху викликає занепокоєння, тому зверніться до лікаря, як тільки ви помітите відсутність руху. Ваш лікар, швидше за все, захоче побачити вас, щоб перевірити серцебиття дитини або навіть зробити ультразвукове дослідження, щоб виключити будь-які можливі ускладнення під час вагітності. Не соромтеся звертатися до свого лікаря щодо недостатності руху - краще перестрахуватися, ніж шкодувати потім.

Удари теж зараховуються
Багато лікарів заохочують своїх пацієнтів щодня рахувати удари ногами, щоб стежити за рухами дитини. Ви можете виконувати підрахунок ударів протягом всієї вагітності, аж до останнього триместру. Підрахунок ударів відразу повідомить вам про відсутність руху. Загальне правило для підрахунку ударів ногою полягає в тому, щоб відчути 10 рухів — удари, переветрання чи махи кінцівками — протягом двох годин. Якщо ви відчуваєте менше рухів, - зателефонуйте своєму лікарю.

Заохочення до руху
Якщо ви зайняті і рухаєтеся самі, ви можете не помітити, як дитина ворушиться, але це не означає, що малюк не рухається. Протягом останнього триместру щодня виділяйте час, щоб зосередитися на рухах дитини. Ляжте на лівий бік і відчуйте удари ногами. Випивши склянку холодного напою або соку з невеликою кількістю цукру, можна стимулювати рух і розбудити сплячу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, триместр, вагітності, протягом, відсутність, ногами, удари, рухи дитини, причини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вагітність проходить добре, існує невеличкий список продуктів, які краще уникати. Серед них, наприклад, сира риба Проте, якщо з самопочуттям щось

Які продукти краще не їсти під час вагітності?

Дієта для вагітних | 14:50, 18.04.2024

Якщо вагітність проходить добре, існує невеличкий список продуктів, які краще уникати. Серед них, наприклад, сира риба Проте, якщо з самопочуттям щось не так, варто стежити за тим, що їсть майбутня мама.

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: