Куріння під час грудного вигодовування: чому це небезпечно

Adoption
Date
  • 557 Переглядів
Грудне вигодовування є найкращим способом годування малюка, оскільки материнське молоко містить всі необхідні поживні речовини для здорового росту та розвитку дитини. Однак, коли мама курить під час грудного вигодовування, це може вплинути на якість молока та здоров'я дитини.

4746_c60b810022716c276f07dbd1e129b6c1.jpeg (13.84 Kb)

Куріння під час грудного вигодовування може вплинути на якість грудного молока, зменшити його кількість та збільшити ризик захворювання дитини. Дим від сигарет містить шкідливі речовини, які потрапляють в організм дитини через грудне молоко. Шкідливі речовини можуть призвести до порушення розвитку та функціонування нервової системи дитини, збільшити ризик розвитку алергії, а також порушити імунітет дитини, зробивши малбка більш вразливим до захворювань.

Крім того, куріння може призвести до зменшення кількості молока. Це може стати причиною недоїдання дитини та погіршити її здоров'я та розвиток. Куріння також може зменшити вміст корисних речовин у грудному молоці, таких як вітаміни та антиоксиданти.

Отже, куріння під час грудного вигодовування може мати серйозні наслідки для здоров'я дитини та якості грудного молока. Якщо ви курите, важливо зрозуміти, що краще позбутися цієї звички задля безпеки вашої дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, грудне вигодовування, молоко, Куріння, речовини, здоровий малюк, розвиток, імунітет дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: