6 батьківських секретів, яких ви не знайдете в книгах по вихованню

Adoption
Date
  • 668 Переглядів
Всі батьки іноді втрачають терпіння
Бути батьком означає виконувати величезну емоційну, розумову, а іноді і фізичну роботу. Далеко не завжди ваші зусилля будуть оцінені і ви побачите від них моментальну віддачу. Часом, навпаки, ми зустрічаємо такий запеклий опір, що руки опускаються. Тому цілком природно іноді виникає бажання вийти з себе і дати волю своїм емоціям. Не стримуйтеся і виплесніть все, що накопичилося, тільки не на дитину. Можна піти в спортзал. Якщо цього не зробити, то наслідки будуть набагато гіршими.

0311_4f1196eb000008-6056095-image-a-31_1534185016277.jpg (40.17 Kb)


Ви маєте право на злість
Багато батьків, особливо молодих, вважають, що при будь-яких обставинах вони повинні любити свою дитину і всіляко цю любов виявляти. Це не так. Іноді діти перетворюються в справжніх монстрів, які здатні вивести з себе навіть чемпіона з медитації. Зрозуміло, не варто їх відразу здавати в дитячий будинок через це, але показати свої справжні почуття потрібно.

Діти повинні мати час для самостійності
Якщо ви постійно бігаєте і опікаєте своє чадо, то потім смішно вимагати від нього самостійності і самодостатності. Постійна допомога заважає появі вміння долати труднощі та розвитку креативності. Тому обов'язково намагайтеся навмисно залишати дітей наодинці, щоб вони самі могли знайти собі заняття і розважити себе без сторонньої допомоги.

Ви маєте право на відпочинок
Яким би важливим не було виховання дітей, ви теж можете від цього втомитися. Нехай ваші діти читають, малюють, возяться з іграшками, поки ви спокійно відпочиваєте, медитуєте або просто дивитеся телевізор. Дайте їм зрозуміти, що ваш час недоторканий і не може бути перерваний їх криками або черговим "хочу".

Ви зобов'язані знати імена всіх покемонів
А ще біографії героїв популярних відеоігор, сюжети дитячих фільмів, а пізніше і назви крутих груп. Ви ж не хочете стати завчасно в очах своєї дитини динозавром, правда?

Ви завжди будете порівнювати свою дитину, і результат завжди буде однаковий
Ваша дитина чудова. Найшвидша, розумна, спритна і кмітлива. А якщо у когось виникають в цьому сумніви, то це, очевидно, просто від заздрості. І, знаєте, в цьому ви абсолютно праві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, батьки, мама. тато, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дуже важливо, щоб самооцінка малюка відповідала дійсності, а не падала нижче за плінтус, кидаючи його в стан апатії, страху, невпевненості в собі і на

Як підвищити самооцінку дитини

Дитина | 10:00, 16.02.2019

Дуже важливо, щоб самооцінка малюка відповідала дійсності, а не падала нижче за плінтус, кидаючи його в стан апатії, страху, невпевненості в собі і навіть депресії. Як відбувається формування і розвиток самооцінки дитини, як допомогти їй полюбити себ

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям пор

У чому проблема непорозуміння батьків і дітей

Сімейні справи | 14:00, 15.02.2019

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям поради. А підлітків це дратує, тому що вони самостійно хочуть вирішувати свої проблеми і справи.

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Як захистити дитину в соціальних мережах

Сімейні справи | 15:30, 12.02.2019

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Що робити, якщо тато не хоче брати участь у вихованні дитини

Сімейні справи | 09:30, 12.02.2019

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Вчений Колумбійського університету розробив посібник, який допоможе батькам погасити агресію дитини.

Як зменшити агресію дитини

Сімейні справи | 15:30, 06.02.2019

Вчений Колумбійського університету розробив посібник, який допоможе батькам погасити агресію дитини.

Сварки трапляються в будь-якій сім'ї, особливо, коли один з членів сім'ї ще підліток.

Причини сварок між батьками і дітьми

Сімейні справи | 14:00, 06.02.2019

Сварки трапляються в будь-якій сім'ї, особливо, коли один з членів сім'ї ще підліток.

Зараз, щоб забезпечити своєму малюку щасливе і безтурботне майбутнє, багато батьків цілодобово пропадають на роботі. А в цей час у дитини розвивається

Як допомогти дитині позбутися від комплексу неповноцінності

Дитина | 12:30, 06.02.2019

Зараз, щоб забезпечити своєму малюку щасливе і безтурботне майбутнє, багато батьків цілодобово пропадають на роботі. А в цей час у дитини розвивається комплекс неповноцінності - відчуває себе непотрібною і самооцінка понижується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: