Як виховати у дитині почуття відповідальності

Adoption
Date
  • 65 Переглядів
Що варто знати батькам?

4056_0z.jpg (107.05 Kb)


Почуття відповідальності формується разом із загальним фундаментом майбутньої особистості дитини. Тому цілеспрямовано розвивати відповідальність в малюка - першочергове завдання батьків

Втім, часто батьки роблять все навпаки. Так, мами, які не дозволяють дітям допомагати по господарству, робити покупки, носити свої речі шкодять малюкові. Запам'ятай - у малюка не повинно бути усвідомлення того, що, якщо він не зробить посильну сам, хтось вирішить проблему за нього.

У випадку кишенькових грошей малюку потрібно дохідливо пояснити, що даремно витрачати гроші не можна і вибір покупки повинен бути розумним. Тій же меті послужить практика дитячої скарбнички - якщо дитина хоче якусь серйозну річ - велосипед, комп'ютер, ролики, або домашню тварину - їй слід накопичити необхідну суму самостійно.

Можете завести домашню тваринку, втім, батькам не варто забувати, що без їх допомоги, постійного контролю та рад малюкові просто не обійтися. Відповідальність за життя живої істоти повинна виховуватися на позитивних моментах, а не на безвиході. Малюк повинен вчитися змінювати тваринці туалет, вигулювати, годувати, а не тільки гратися.

Нехай син або дочка роблять підвладні їм домашні справи: прибирання, миття посуду, покупка молока і хліба, не обмежуй зону його відповідальності прибиранням іграшок. Не обмежуй спілкування і зону відповідальності дитини і перед молодшими дітьми - братами або сестрами, і людьми старшого покоління - бабусями і дідусями. Навіть мінімальна допомога людям похилого віку або маленьким діткам - великий плюс до майбутнього дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Місія нездійсненна?

10 кроків до подолання дитячої агресії

Виховання | 19:40, 26.11.2019

Місія нездійсненна?


Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Дитина захопилася нецензурними словами - що робити?

Виховання | 15:05, 23.11.2019

Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?


Вибирайте інші методи виховання!

5 причин того, чому дитину не можна бити

Виховання | 17:25, 19.11.2019

Вибирайте інші методи виховання!


Як вести нормальну розмову, щоб не переходити на підвищений тон?

Правила повноцінного діалогу з дитиною

Виховання | 17:30, 18.11.2019

Як вести нормальну розмову, щоб не переходити на підвищений тон?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: