Хочемо двійнят: три фактори, які впливають на багатоплідну вагітність

Adoption
Date
  • 1339 Переглядів
Кількість багатоплідних вагітностей в Україні в останні роки збільшилася як мінімум в два рази. Це - підвищена відповідальність і для батьків, і для лікарів. Чому це відбувається?

beremennost-dvojnej-po-nedelyam.jpg (27.45 Kb)

Збільшення кількості багатоплідних вагітностей не пов'язане, як стверджують лікарі "з Чорнобилем" - улюблене, але не обґрунтоване посилання багатьох людей на незрозуміле. А з чим же?

1. Жінки стали народжувати пізніше. Якщо всього лиш 20 років тому жінку у віці 25 років називали "старородящою" і записували в групу ризику на кесарів розтин, то зараз перші пологи в 27-32 роки - цілком звичайне явище. А друга дитина з'являється в 35, не дуже велика рідкість пологи після сорока. Але у жінок з плином років збільшується секреція гормонів, які контролюють циклічну діяльність яєчників. Тому ймовірність появи двійнят у жінки після 35 років значно вище, ніж у 20-річної дівчини.

2. Друга причина збільшення кількості народження двійнят - розширення сфери застосування гормональних ліків. Багато жінок по кілька років поспіль приймають гормональні таблетки як протизаплідні засоби. Крім того, вони використовуються в якості препаратів, що стимулюють овуляцію і лікуючих безплідність. Звідси - зміни в дітородної здатності жінки в сторону багатоплідної вагітності.

3. І останній, але найбільш значимий фактор: використання допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Відкладання появи дитини на більш пізній вік нерідко призводить до того, що жінка змушена вдаватися до допомоги допоміжних репродуктивних технологій. При цьому частота вагітностей двійнею зростає в 20 разів і в 400 разів - трьома і більше плодами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, двійня, причини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Першою помилкою є твердження, що після 30 років завагітніти проблематично. Разом з тим, статистика показує, що 80% пар на це потрібно менше року. За д

Медики назвали 7 міфів і фактів про вагітність після 35 років

Плануємо дитину | 12:00, 09.05.2023

Першою помилкою є твердження, що після 30 років завагітніти проблематично. Разом з тим, статистика показує, що 80% пар на це потрібно менше року. За другим міфом, з віком можливий ризик викидня. Вік матері, відзначають медики, є важливим фактором, ал

Палити чи ні – вибір кожного, але з настанням вагітності жінка несе відповідальність не лише за своє життя і здоров’я, але й за стан майбутнього малюк

Чому небезпечно палити вагітним?

Я вагітна | 12:00, 29.04.2023

Палити чи ні – вибір кожного, але з настанням вагітності жінка несе відповідальність не лише за своє життя і здоров’я, але й за стан майбутнього малюка.

За даними статистики, в більшості випадків незапланована вагітність спостерігається серед підлітків, які проживають в поганих соціально-економічних ум

Можливі ускладнення ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 12:00, 28.04.2023

За даними статистики, в більшості випадків незапланована вагітність спостерігається серед підлітків, які проживають в поганих соціально-економічних умовах, тому що вони:– не мають коштів на придбання надійних методів контрацепції,– мають низький ріве

Очевидними ознаками вагітності є затримка менструації, біль у грудях, ранкова нудота. Але є кілька дивних і дуже ранніх, про які ви могли не знати.

6 несподіваних ранніх ознак вагітності

Вагітність та пологи | 08:00, 13.04.2023

Очевидними ознаками вагітності є затримка менструації, біль у грудях, ранкова нудота. Але є кілька дивних і дуже ранніх, про які ви могли не знати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: