Як зберегти вагітність після екз?

Adoption
Date
  • 111 Переглядів
Материнство - це невимовне почуття, яке хоче випробувати в житті будь-яка жінка, однак не кожна може цим насолодитися. Безпліддя - суворий вердикт, що не дозволяє почути лагідне слово «мама» з вуст своєї дитини. Раніше цей діагноз ставив хрест на можливості народити дитину. Сучасна медицина сьогодні дозволяє багатьом знайти щастя і притиснути свого малюка до грудей. ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) – складна процедура, яка дає шанс народити дитину, зробити сім'ю повноцінною. Екстракорпоральне запліднення у перекладі з латини перекладається як запліднення тіла зовні. Інакше таку процедуру звуть запліднення in vitro або запліднення в пробірці. Над відкриттям цього методу працювали вчені США, СРСР. Проте перший досвід народження дитини з пробірки вдалося вченим з Великобританії в 1978 році, звали дівчинку Луїза Браун.

9028_5.jpg (26.19 Kb)

ЕКО трудомісткий процес, що вимагає особливого підходу від якого залежить успіх заходу. Як часто можна почути від розчарованих жінок: а у мене не вийшло або у мене стався викидень після ЕКЗ.

Екстракорпоральне запліднення вимагає серйозної підготовки. Як правило, вдала підсадка і виношування з першої спроби зустрічається в 50-60%. Пояснюється це жіночим віком, супутніми захворюваннями і багатьма іншими факторами.

За даними спостережень ЕКО більш вдало у жінок молодого віку від 25 до 35 років, жінкам старше 40 років щастить менше, і процедура деколи вимагає неодноразового підходу.

Щоб знизити ризики провалу необхідно пройти консультування в медичних установах, які займаються проблемою безпліддя і заплідненням in vitro. Саме тут ви зможете пройти повне обстеження і правильно підготуватися до майбутньої вагітності.

Як себе вести після ЕКЗ
Отже, всі обстеження зроблені, ваш лікар вам повідомив, що процедура in vitro можлива. Звичайно ж, не можна бігти відкорковувати шампанське і святкувати цю подію. Запам'ятайте штучне запліднення - це запланована вагітність, при якій необхідно віддавати звіт до чого ви прагнете і легковажність тут неприпустима.

Виконуємо наступні правила:

відмова завчасно від шкідливих звичок: алкоголь, куріння, наркотики;
уникайте контакту з інфекційними хворими;
необхідно санувати всі можливі вогнища інфекції – зуби, горло і т. д.;
ніяких стресів і хвилювань;
виключити фізичні навантаження;
відмова від відвідування екзотичних країн або далеких подорожей;
дотримання всіх рекомендацій вашого лікаря.
Після проведеної процедури жінка повинна уважно ставитися до свого самопочуття. Часом деякі дами фанатично боятися переривання вагітності після підсаджування ембріона, особливо після перших невдач, в цьому випадку допоможе професійна допомога психолога.

Як стверджують деякі психологи, невдалі процедури штучного запліднення в ряді випадків відбуваються на психологічному рівні, коли жінка зациклюється на думках про вагітність.

Обмежити фізичні і емоційні навантаження, особливо в перші дні після підсадки ембріонів. На цьому етапі він вільно плаває в порожнині матки в пошуках зручного місця закріплення, тому майбутня мама засуджена на цей період до суворого постільного режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, екз, вагітність після екз


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: