Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Adoption
Date
  • 148 Переглядів
Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

9542_4.jpg (41.51 Kb)


Нерідко у дітей під час внутрішньоутробного розвитку розвивається затримка внутрішньоутробного розвитку (ЗВУР). Цей стан найчастіше розвивається через проблеми з плацентою і порушення надходження кисню та поживних елементів до плоду, що розвивається. Найбільш вразливим у цьому випадку є мозок майбутнього малюка. Результатами дослідження поділилося видання Scientific Reports.

Американські фахівці з Гарвардської медичної школи під час чергового дослідження з'ясували, що щоденне вживання гранатового соку вагітною жінкою, може запобігти розвитку даного стану.

Для проведення дослідження фахівці запросили 99 майбутніх мам, у яких була діагностована затримка внутрішньоутробного розвитку дитини. Усі учасниці експерименту були розділені на дві групи. Одним жінкам було запропоновано випивати щодня 1 склянку гранатового соку, а іншим — напій зі схожими даними. Протягом усього дослідження вчені використовували апарат МРТ для дослідження мозку плода.

Ліліан Г. Метьюз, співавторка дослідження, так прокоментувала результати дослідження:

"Під час проведення аналізу було виявлено, що немовлята, чиї матері у період вагітності вживали сік з плодів граната, мали більш низький ризик пошкодження коркової сірої речовини у головному мозку".

На думку вчених, поліфеноли, що містяться у гранатовому соку, і є тими самими захисними елементами, що долають гематоенцефалічний бар'єр та запобігають розвитку ЗВУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гранатовий сік, мозок дитини, мозок плода, вагітність, розвиток плода під час вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: