Істерика у дитини - причина психологічного захворювання

Adoption
Date
  • 3773 Переглядів
post-41.jpg8 травня 2013 Американська психіатрична асоціація (АPA) прийняла нову, 5-у редакцію Настанови з діагностики і статистики психічних розладів. Це головний документ, за яким американські психіатри визначають тактику діагностики, лікування та страхування психіатричних пацієнтів.

Вчених, лікарів та журналістів цікавить, як вплинуть нові діагностичні критерії психічних розладів на життя людей, що потрапляють за описом під ці критерії.

Одним з нововведень нового Керівництва було включення нового діагнозу, позначеного як руйнівний розлад регуляції настрою. Під нього потрапляють діти, які часто впадають у вибухові та надмірні істерики. Цей діагноз викликав особливі суперечки - опоненти висловлювалися в тому сенсі що «психіатри хочуть позбавити нас дитинства».

Читайте також: "Чому пустунчик шкідливий саме для хлопчиків?".

Прихильники, навпаки, вважають, що виділення цього розладу в окрему статтю сприятиме зниженню застосування інших, більш серйозних діагнозів, таких, як біполярні розлади, і відповідно, дітям не будуть виписуватися для лікування непотрібні потужні препарати, що мають побічні ефекти, потенційно шкідливі для здоров'я .

Вчених, лікарів та журналістів цікавить, як вплинуть нові діагностичні критерії психічних розладів на життя людей, що потрапляють за описом під ці критерії. За допомогою нових методів діагностики можна буде краще зрозуміти, що ж насправді відбувається з дітьми, у яких дійсно є проблеми з настроєм і поведінкою. І що особливо важливо -вчені зможуть коригувати поведінку дітей без використання сильних медикаментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, психологія, виховання, істерики


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Професорка Інго Фробезе розповідає, що має бути на тарілці для збалансованого сніданку, і чому вуглеводи грають дуже важливу роль.

Професорка розповіла, як виглядає ідеальний сніданок

Мама | 09:00, 19.04.2021

Професорка Інго Фробезе розповідає, що має бути на тарілці для збалансованого сніданку, і чому вуглеводи грають дуже важливу роль.

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Основні переваги грудного вигодовування

Вагітність та пологи | 17:00, 18.04.2021

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляють

Три марні поради, які дають мамам немовлят

Мама | 14:00, 18.04.2021

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляються повністю марними і такими, що втратили актуальність.

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Аль

Доглядати за ротовою порожниною потрібно змалку

Мама | 12:30, 18.04.2021

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Альцгеймера.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Коментарі до новини

 Коментує: Людмила Леонідівна Веспер  | 4.07.2013 - 09:23
Істерики - показник не психічного, а фізіологічного розладу організму. Через нестачу кальцію організм втрачає можливість передавати імпульси. Нестача кальцію часто спричиняється надлишком цукру в організмі дитини. Нормалізувавши харчування Ви позбудетесь істерик та інших розладів. Для цього краще проконсультуватися з лікарем.
З повагою,
дієтолог Людмила Веспер
http://www.blogs.ecochic.com.ua/stati/pozabotsya-o -sebe-sam

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: