Вибираємо дитині щасливе ім'я: 8 корисних порад

Adoption
Date
  • 2667 Переглядів
Кожна жінка з хвилюванням і трепетом придумує ім'я для ще не народженої дитини. Адже ім'я - це те, що буде супроводжувати малюка протягом всього життя. У давнину люди вірили в магічну силу імені: тому давали дитині кілька імен. Те ім'я, під яким хрестили дитину, зберігали в таємниці.
1478_shutterstock_117047065.jpg (29.69 Kb)

Музика імені
Перш за все, треба враховувати, як поєднується ім'я та по батькові і особливо з прізвищем. Рідкісне ім'я і поширене прізвище будуть дисонувати один з одним, викликати посмішку у оточуючих - наприклад, Евеліна Петрова, Давид Ніколайчук. Таким же невдалим буде поєднання слов'янського імені з рідкісним батьковим - Іван Едуардович, Матвій Львович. Якщо ім'я, по батькові та прізвище благозвучні, легко лягають на слух, дитині буде комфортно жити в колективі.
 
Оригінальність у міру
Для всіх батьків їх малюк унікальний. Але підкреслювати цю унікальність ще й химерним оригінальним ім'ям - поганий смак.
 
Якщо ти назвеш дитину красивим ім'ям, яке відноситься до групи дуже рідкісних або представляє іноземну форму відомого слов'янського імені, то в кращому випадку малюку доведеться повторювати кілька разів, як його звуть при першому знайомстві.
 
Скорочене ім'я 
Вибираючи ім'я, подумай, як ти будеш постійно називати малюка в повсякденному житті. Буває так, що повне ім'я красиве, звучне, а скороченою форми або немає взагалі (наприклад, Ія або Давид), або вона не дуже вдала (Матвій - Мотя, Єсенія - Єся, Сеня).
 
Тобі потрібно враховувати не тільки свої бажання, а й те, як сприймуть ім'я малюка в дитячому колективі. Можливо, тобі здається милим ім'я Мотя, а в дитячому садку воно здасться смішним.
 
Ласкаві прізвиська
 
Важливо, щоб від імені дитини можна було утворити безліч пестливих зменшувальних. Це допоможе тобі і не тільки тобі висловити свої почуття до малюка словами. А звук власного імені, як відомо, найприємніший для людини.
  
Чого не потрібно робити 
Не називай дитину ім'ям родича зі складним характером або того, чия доля склалася нещасливо. Твій малюк може «успадкувати» його долю разом з ім'ям. Ніякої містики тут немає. Вся твоя рідня асоціює ім'я з людиною, його носять, і тим самим проектують на дитину риси характеру і життєві перипетії дорослого тезки.
 
Не варто також давати ім'я дитині на честь мами і тата. На думку психологів, у цьому випадку малюкові складно усвідомити свою індивідуальність, свою неповторність. До того ж однакові імена в родині - це плутанина і незручність в побуті. З цієї ж причини уникай співзвучних імен для близнят: Аня - Таня, Маша - Даша. Малюки і так тісно пов'язані один з одним, а з схожими іменами їм буде важко відокремити себе як особистість від брата або сестри.
 
Кроха підкаже! 
Часто буває, що батьки називають карапуза ще в животику у мами. А коли малюк народжується, розуміють, що обране ім'я йому не підходить. Навіть крихітний малюк має характер, який проявляється в його поведінці, погляді, ще не сформованим рисах обличчя.
 
Називай дитину на ім'я 
Вибравши ім'я для малюка, старайся якомога частіше вимовляти його, звертаючись до малюка. Ласкаві прізвиська «зайчик», «котик» необхідні, але переважати має власне ім'я.
 
Ім'я та успіх у житті 
Ім'я накладає певний відбиток на взаємини людини з іншими людьми, на його досягнення в соціальному плані.
 
Якщо дитину називають модним і поширеним в даному поколінні ім'ям, що входить в п'ятірку найпопулярніших імен, то це робить його «своїм» в колективі. Таке ім'я дає можливість людині висунутися в суспільстві за умови підтримки загальної маси, на гребені хвилі. Але при цьому людина з дуже поширеним ім'ям залежить від прийнятих в суспільстві норм.
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, ім'я, поради

Система Orphus


Новини по темі

Кілька важливих рекомендацій, якщо ви вирішили залишити дитину саму вдома. Повідомляє сайт Наша мама.

З якого віку дитні можна залишатись самій вдома

Дитина | 07:20, 28.06.2017

Кілька важливих рекомендацій, якщо ви вирішили залишити дитину саму вдома. Повідомляє сайт Наша мама.

Саме ці веселі речі з дитинства не варто забороняти малюку. Повідомляє сайт Наша мама.

Що не варто забороняти дитині

Дитина | 06:50, 28.06.2017

Саме ці веселі речі з дитинства не варто забороняти малюку. Повідомляє сайт Наша мама.

Важливі поради, які варто знати мамі малюка, який планує відвідувати дитячий садочок. Повідомляє сайт Наша мама.

Коли найкраще віддавати дитину в дитячий садочок

Дитина | 21:20, 27.06.2017

Важливі поради, які варто знати мамі малюка, який планує відвідувати дитячий садочок. Повідомляє сайт Наша мама.

Корисні властивості кропу для лактації повідомляє сайт Наша мама.

Чим корисний кріп при грудному вигодовуванні

Дитина | 19:50, 27.06.2017

Корисні властивості кропу для лактації повідомляє сайт Наша мама.

Дуже милі світлини. Повідомляє сайт Наша мама.

Діти та кумедні песики, які схожі один на одного (ФОТО)

Дитина | 09:00, 27.06.2017

Дуже милі світлини. Повідомляє сайт Наша мама.

Насправді, це не так складно. Повідомляє сайт Наша мама.

Як зробити так, щоб дитина вас слухалась

Дитина | 07:40, 27.06.2017

Насправді, це не так складно. Повідомляє сайт Наша мама.

Вчені довели, що діти краще запам'ятовують інформацію, піднесену в ігровій формі. Саме тому варто звернути увагу на ігри з розвитку словникового запас

6 ігор, які допоможуть розширити словниковий запас малюка

Дитина | 07:20, 27.06.2017

Вчені довели, що діти краще запам'ятовують інформацію, піднесену в ігровій формі. Саме тому варто звернути увагу на ігри з розвитку словникового запасу у дітей. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: