Вибираємо дитині щасливе ім'я: 8 корисних порад

Adoption
Date
  • 3427 Переглядів
Кожна жінка з хвилюванням і трепетом придумує ім'я для ще не народженої дитини. Адже ім'я - це те, що буде супроводжувати малюка протягом всього життя. У давнину люди вірили в магічну силу імені: тому давали дитині кілька імен. Те ім'я, під яким хрестили дитину, зберігали в таємниці.
1478_shutterstock_117047065.jpg (29.69 Kb)


Музика імені
Перш за все, треба враховувати, як поєднується ім'я та по батькові і особливо з прізвищем. Рідкісне ім'я і поширене прізвище будуть дисонувати один з одним, викликати посмішку у оточуючих - наприклад, Евеліна Петрова, Давид Ніколайчук. Таким же невдалим буде поєднання слов'янського імені з рідкісним батьковим - Іван Едуардович, Матвій Львович. Якщо ім'я, по батькові та прізвище благозвучні, легко лягають на слух, дитині буде комфортно жити в колективі.
 
Оригінальність у міру
Для всіх батьків їх малюк унікальний. Але підкреслювати цю унікальність ще й химерним оригінальним ім'ям - поганий смак.
 
Якщо ти назвеш дитину красивим ім'ям, яке відноситься до групи дуже рідкісних або представляє іноземну форму відомого слов'янського імені, то в кращому випадку малюку доведеться повторювати кілька разів, як його звуть при першому знайомстві.
 
Скорочене ім'я 
Вибираючи ім'я, подумай, як ти будеш постійно називати малюка в повсякденному житті. Буває так, що повне ім'я красиве, звучне, а скороченою форми або немає взагалі (наприклад, Ія або Давид), або вона не дуже вдала (Матвій - Мотя, Єсенія - Єся, Сеня).
 
Тобі потрібно враховувати не тільки свої бажання, а й те, як сприймуть ім'я малюка в дитячому колективі. Можливо, тобі здається милим ім'я Мотя, а в дитячому садку воно здасться смішним.
 
Ласкаві прізвиська
 
Важливо, щоб від імені дитини можна було утворити безліч пестливих зменшувальних. Це допоможе тобі і не тільки тобі висловити свої почуття до малюка словами. А звук власного імені, як відомо, найприємніший для людини.
  
Чого не потрібно робити 
Не називай дитину ім'ям родича зі складним характером або того, чия доля склалася нещасливо. Твій малюк може «успадкувати» його долю разом з ім'ям. Ніякої містики тут немає. Вся твоя рідня асоціює ім'я з людиною, його носять, і тим самим проектують на дитину риси характеру і життєві перипетії дорослого тезки.
 
Не варто також давати ім'я дитині на честь мами і тата. На думку психологів, у цьому випадку малюкові складно усвідомити свою індивідуальність, свою неповторність. До того ж однакові імена в родині - це плутанина і незручність в побуті. З цієї ж причини уникай співзвучних імен для близнят: Аня - Таня, Маша - Даша. Малюки і так тісно пов'язані один з одним, а з схожими іменами їм буде важко відокремити себе як особистість від брата або сестри.
 
Кроха підкаже! 
Часто буває, що батьки називають карапуза ще в животику у мами. А коли малюк народжується, розуміють, що обране ім'я йому не підходить. Навіть крихітний малюк має характер, який проявляється в його поведінці, погляді, ще не сформованим рисах обличчя.
 
Називай дитину на ім'я 
Вибравши ім'я для малюка, старайся якомога частіше вимовляти його, звертаючись до малюка. Ласкаві прізвиська «зайчик», «котик» необхідні, але переважати має власне ім'я.
 
Ім'я та успіх у житті 
Ім'я накладає певний відбиток на взаємини людини з іншими людьми, на його досягнення в соціальному плані.
 
Якщо дитину називають модним і поширеним в даному поколінні ім'ям, що входить в п'ятірку найпопулярніших імен, то це робить його «своїм» в колективі. Таке ім'я дає можливість людині висунутися в суспільстві за умови підтримки загальної маси, на гребені хвилі. Але при цьому людина з дуже поширеним ім'ям залежить від прийнятих в суспільстві норм.
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, ім'я, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Спіймати дитину на крадіжці - це шок для батьків. Чому діти так роблять і, як це виправити?

Чому діти крадуть?

Дитина | 15:30, 18.01.2018

Спіймати дитину на крадіжці - це шок для батьків. Чому діти так роблять і, як це виправити?

Буває таке, що дитина хоче в магазині вже і негайно іграшку, яку ви їй не можете купити, і малюк впадає в істерику, а вас це виводить зі себе. Люди по

Як себе вести, якщо хтось кричить на свою дитину?

Дитина | 12:30, 18.01.2018

Буває таке, що дитина хоче в магазині вже і негайно іграшку, яку ви їй не можете купити, і малюк впадає в істерику, а вас це виводить зі себе. Люди починають звертати увагу на вас і вашу дитину, яка плаче, а ви намагаєтесь її насильно заспокоїтися. У

Мейлор Ківман (Mallor Kievman) з дошкільного віку сильно страждала гикавкою. Довчившись до 7-го класу, дівчинка вирішила, що так більше жити не можна,

Цукерка, яка позбавить від гикавки

Дитина | 15:30, 17.01.2018

Мейлор Ківман (Mallor Kievman) з дошкільного віку сильно страждала гикавкою. Довчившись до 7-го класу, дівчинка вирішила, що так більше жити не можна, і стала присвячувати весь вільний час тому, щоб позбутися від цієї недуги.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Рано чи пізно, всі бaтьки приходять до того, що необхідні іграшки для їх малюка. Як не дивно, але купівля іграшок дитині оптом – саме вигідне рішення

Дитячі іграшки: купівля оптом дешевше

Дитина | 08:57, 17.01.2018

Рано чи пізно, всі бaтьки приходять до того, що необхідні іграшки для їх малюка. Як не дивно, але купівля іграшок дитині оптом – саме вигідне рішення з існуючих на ринку.

Дитина, яка не встигає за темпом подачі матеріалу, починає відставати в навчанні. Неквапливі диктанти залишилися в минулому, тепер потрібно швидко зап

Як швидко навчити дитину писати?

Дитина | 12:30, 16.01.2018

Дитина, яка не встигає за темпом подачі матеріалу, починає відставати в навчанні. Неквапливі диктанти залишилися в минулому, тепер потрібно швидко записувати на слух і копіювати тексти з дошки в зошит.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: