Як навчити дитину керувати своїми емоціями

Adoption
Date
  • 1438 Переглядів
Кілька порад, які вам точно знадобляться! Повідомляє сайт Наша мама.

1376319239_img2012021423550758.jpg (105.95 Kb)


Розкажіть дитині, як працює мозок
Достатнім буде пояснення про існування двох видів мозку: старого і нового. Старий мозок (тваринний мозок) знаходиться в стані вічного пошуку власної безпеки, власного комфорту. Новий мозок дозволяє нам думати, аналізувати, мріяти і фантазувати, проявляти співчуття. У складних емоційних ситуаціях дуже важливо навчитися чути "поради" нового мозку і змушувати замовкнути старий. Це складно, адже старий мозок дає нам більш прості поради: накричиться, біжи, бий, забери ...

Вчіть заспокоюватися
Дихальні вправи або медитація допомагають переключитися і заспокоїтися. Безліч порад доступно в Мережі - вибирайте те, що подобається саме вам. Принцип всіх технік один: допомогти зменшити вироблення гормону кортизону (гормону стресу) і збільшити вироблення допаміну (гормону радості). Крім емоційного полегшення дитина відчує здатність керувати емоціями, що само по собі додасть йому впевненості.

Зробіть страхи нестрашними
Якщо дитина боїться нічних кошмарів або певних подій і ситуацій, переглянете ці страхи разом, переграйте ситуацію і перетворіть її в смішну і кумедну. Це основне правило когнітивної психотерапії - зміна нелогічних або недоцільних думок і переконань людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 книг, які допоможуть батькам розповісти дитині про секс
 
Вивчайте веселитися
Якщо дитина вміє вигадувати для себе заняття і розваги самостійно, то це допомагає швидше адаптуватися в новому середовищі. Крім того, навколо вигадників і витівників збираються групи дітей, що дозволяє знайти друзів і не відчувати себе самотньо.

Розвивайте емпатію
Діти, які здатні співчувати, більш успішні в соціумі. Один із способів розвивати емпатію у дитини - просити кожен день розповідати про те хороше, що він (або хтось із його знайомих) зробив для іншого. Влаштовуйте разом дні "добрих вчинків". Дуже корисно розглядати складні ситуації з різних точок зору. Це допоможе дитині з розумінням ставитися до інших людей і легше розбиратися у власних почуттях.

Джерело: goodhouse.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, емоції, виховання, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зігра

Діти з цим діагнозом рідше хворіють на коронавірус

Дитина | 21:00, 29.07.2021

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зіграти зворотну роль.

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

3 фрази, які сприяють вихованню інфантилів

Дитина | 14:00, 29.07.2021

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінк

Психологи: тілесні покарання неефективні у вихованні дитини

Виховання | 10:00, 29.07.2021

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінкові реакції в майбутньому.

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Грудне вигодовування змінюєть сприйняття реальності

Мама | 09:00, 29.07.2021

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку ма

Небезпека дитячого ожиріння

Дитина | 00:20, 29.07.2021

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку має множинні хронічні розлади, які пов'язані з юнацьким ожирінням.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: