6 ознак, що новонародженому вистачає грудного молока

Adoption
Date
  • 1911 Переглядів
Впевніться, що ви усе робите правильно! Повідомляє сайт Наша мама.

20131202519ee0.jpg (24. Kb)


Як часто ви годуєте дитину?
Новонароджений має отримувати грудне молоко від 8 до 12 разів протягом 24-годинного періоду в перші кілька днів, можливо навіть декількох тижнів свого життя. Часте годування грудьми також допоможе вам встановити і підтримувати процес вироблення молока, тому що він заснований саме на принципі "попит породжує пропозицію".
 
Чи визначає дитина тривалість годування?
Найкращим варіантом є той, в якому дитина сама визначає, коли годування закінчилося, а ви не перериваєте цей процес перш, ніж малюк наїсться. Дитина буде або відриватися від грудей, або засипати, коли закінчить годування. Звертайте увагу на сигнали голоду у малюка.

Як набирає вагу дитина?
До 10-14 дня ваша дитина повинна відновити вагу, яку втратила в перші дні життя. Потім, протягом перших 4 місяців життя, збільшення ваги в середньому становить близько 150-200 грам в тиждень. Якщо набір ваги новонародженого протікає нормально, ви можете бути впевнені, що повністю забезпечуєте його харчуванням, в якому він потребує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як зробити з дитини генія
 
Як ваша дитина виглядає і як себе веде?
Загалом, якщо дитина отримує достатню кількість грудного молока, малюк повинен мати здоровий вигляд і бути активним, уважним і задоволеним.
 
Скільки вологих і брудних підгузників ви міняєте щодня?
У малюка має бути, принаймні, 6 вологих підгузників і 3 жовтих випорожнення в день приблизно на п'ятий день його життя. Так триває протягом перших 6 місяців.
 
Ви чуєте ковтання під час годування?
При годуванні, ви повинні чути, як малюк ковтає молоко. Ви можете сумніватися в тому, чи достатньо у вас молока - але зміни у виробленні молока підлаштовуються під потреби вашої дитини, адже крихітний шлунок ніяк не може вмістити в себе велику кількість грудного молока.

Джерело: uaua.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, немовля, поради, харчування, грудне вигодовування


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: