Нервовий тик у дитини: головні причини

Adoption
Date
  • 474 Переглядів
Головні причини вже у нашому матеріалі! Повідомляє сайт Наша мама.

depositphotos_11153479_s.jpg (153. Kb)

Розрізняють первинні і вторинні тики. Причиною вторинних нервових тиків у дітей може бути будь-яка органічна (тобто така, яку можна побачити і помацати) патологія головного мозку: черепно-мозкова травма, судинні, вірусні ураження ЦНС, прийом деяких медикаментів (психостимуляторів, нейролептиків) та інших. При такому варіанті, усуваючи основну причину, ви виліковує дитину від нервових тиків. З ними простіше, ніж з первинними, причина яких до кінця невідома. У переважній більшості випадків тики виникають у віці 7 років (між 2 і 15 роками).

Отже, повернемося до витоків. Дитина здорова, ніяких патологій нервової системи невропатологом не виявлено, але моргання, що почалося місяць тому, не припиняється. Проаналізуйте описані надалі ситуації. По суті, причиною появи нервових тиків у дітей може бути будь-який психологічний дискомфорт. Тікі виникають як результат захисної реакції організму на внутрішній конфлікт.

Ось приклади психологічних причин виникнення нервових тиків у дітей:
Невідповідність думки дитини про себе і тих оцінок, які дають йому близькі навколишні його люди.
Зайва вимогливість до дитини з боку батьків і / або педагогів.
Брак уваги з боку матері.
Брак можливостей для самоствердження і самореалізації.
Також причиною виникнення нервових тиків може послужити стрес або тривале перебування дитини в психологічно несприятливих умовах (переїзд, поява нового члена сім'ї, смерть або хвороба когось із близьких, фізичні травми, використання в сім'ї фізичного покарання, несприятлива сімейна ситуація і ін.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Емоційний хлопчик спробував себе у ролі синоптика (ВІДЕО)

Виникнення і вираженість тиків знаходяться під впливом зовнішніх обставин. У присутності лікаря або в школі тики можуть придушуватися, але виникають часто в умовах розслаблення. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: uaua.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, хвороби, нерви, тик, нервовий тик, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: