Спорт робить дітей розумнішими

Adoption
Date
  • 408 Переглядів
Спорт допомагає дитині у розвитку. Фізично активні діти мають і більш виражену силу мозку, як показало дослідження. Навантаження збільшує обсяг сірої речовини в 9 різних областях мозку дитини, і це ще одне підтвердження унікального впливу спорту на зростаючий організм.
54_fizkultura_dlya_ditei.jpg (37.72 Kb)


Фізично розвинені діти мають і більш виражену силу мозку, якщо вірити іспанським дослідникам. Спостереження за групою дітей у віці від 8 до 11 років показали, що регулярні тренування збільшують обсяг сірої речовини в 9 різних зонах мозку. Ці зони вкрай важливі для когнітивної діяльності, виконавчих функцій і академічної успішності, як підкреслюють вчені. Наука вперше продемонструвала істотний вплив фізичної активності на структуру мозку людини. Дослідники вважають, що тренування обов'язково позитивним чином вплинуть на результати іспитів, а значить, і майбутній кар'єрний успіх дитини.

Особливо позитивний вплив на мозок дитини мають аеробні навантаження, які прямо пов'язані з появою великої кількості нейронів в коркових і підкіркових зонах мозку. Цей різновид навантажень також підсилює ефект роботи звивини гіпокампу і самого гіпокампу, контролюючого пам'ять. В цілому, в дослідженні іспанських вчених взяла участь 101 дитина із зайвою вагою і ожирінням. Попередні дослідження не вивчали зв'язок фізичних навантажень з об'ємом сірої речовини у дітей із зайвою вагою.

Цікаво, що вчені не змогли довести вплив силових тренувань для формування мускулатури на функціонування будь-яких областей мозку. Фізичні навантаження вже тривалий час пов'язані з поліпшенням здоров'я мозку, оскільки вони сприяють посиленню притоку крові до сірої речовини. Одна година навантажень щодня знижує наполовину ризик розвитку недоумства, як показали інші дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток дитини, спорт, мозок, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

Як вмовити дитину йти в садок чи школу, якщо вона не хоче?

Дитина | 10:00, 23.03.2018

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого

5 способів мотивувати школяра вчитися краще

Навчання | 09:00, 23.03.2018

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого навчання, адже у віці 6-9 років відбувається черговий стрибок розвитку. Психіка дітей в буквальному

Вибирайте подарунок для дитини такий, щоб він був цікавий і водночас корисний для малюка.

Що подарувати хлопчику на День народження?

Сімейні справи | 17:00, 22.03.2018

Вибирайте подарунок для дитини такий, щоб він був цікавий і водночас корисний для малюка.

Завжди, коли підліток щось зробив не так чи повівся негарно, завжди це списують на гормони. Але насправді, гормони тут ні до чого.

Гормони не впливають на поведінку підлітків

Дитина | 14:00, 22.03.2018

Завжди, коли підліток щось зробив не так чи повівся негарно, завжди це списують на гормони. Але насправді, гормони тут ні до чого.

Пропонувати дитині суші не рекомендується. Адже для приготування суші часто використовується сира риба, а щоб знизити ризик паразитарного зараження, с

Чи можна дітям їсти суші?

Дитяче харчування | 10:00, 22.03.2018

Пропонувати дитині суші не рекомендується. Адже для приготування суші часто використовується сира риба, а щоб знизити ризик паразитарного зараження, суші доповнюються різким гострим соусом (імбир, васабі або "японський хрін").

Міф перший: не м'ясний раціонОдні матусі вважають цей продукт дуже важким для ніжного дитячого шлунка, інші дотримуються вегетаріанського харчування,

Поширені міфи про харчування річних дітей

Дитяче харчування | 09:00, 22.03.2018

Міф перший: не м'ясний раціонОдні матусі вважають цей продукт дуже важким для ніжного дитячого шлунка, інші дотримуються вегетаріанського харчування, і дитину теж до нього долучають. Це вірний шлях до залізодефіцитної анемії, ослабленого імунітету, ч

Вважають, що найкраще народжувати у віці, близько 22-28 років. Тоді і мати здоровіша, і дитина народжується міцною. Але що, якщо жінка народила свого

Чому пізні діти талановитіші?

Дитина | 14:00, 21.03.2018

Вважають, що найкраще народжувати у віці, близько 22-28 років. Тоді і мати здоровіша, і дитина народжується міцною. Але що, якщо жінка народила свого первістка після 35?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: