Спорт робить дітей розумнішими

Adoption
Date
  • 262 Переглядів
Спорт допомагає дитині у розвитку. Фізично активні діти мають і більш виражену силу мозку, як показало дослідження. Навантаження збільшує обсяг сірої речовини в 9 різних областях мозку дитини, і це ще одне підтвердження унікального впливу спорту на зростаючий організм.
54_fizkultura_dlya_ditei.jpg (37.72 Kb)

Фізично розвинені діти мають і більш виражену силу мозку, якщо вірити іспанським дослідникам. Спостереження за групою дітей у віці від 8 до 11 років показали, що регулярні тренування збільшують обсяг сірої речовини в 9 різних зонах мозку. Ці зони вкрай важливі для когнітивної діяльності, виконавчих функцій і академічної успішності, як підкреслюють вчені. Наука вперше продемонструвала істотний вплив фізичної активності на структуру мозку людини. Дослідники вважають, що тренування обов'язково позитивним чином вплинуть на результати іспитів, а значить, і майбутній кар'єрний успіх дитини.

Особливо позитивний вплив на мозок дитини мають аеробні навантаження, які прямо пов'язані з появою великої кількості нейронів в коркових і підкіркових зонах мозку. Цей різновид навантажень також підсилює ефект роботи звивини гіпокампу і самого гіпокампу, контролюючого пам'ять. В цілому, в дослідженні іспанських вчених взяла участь 101 дитина із зайвою вагою і ожирінням. Попередні дослідження не вивчали зв'язок фізичних навантажень з об'ємом сірої речовини у дітей із зайвою вагою.

Цікаво, що вчені не змогли довести вплив силових тренувань для формування мускулатури на функціонування будь-яких областей мозку. Фізичні навантаження вже тривалий час пов'язані з поліпшенням здоров'я мозку, оскільки вони сприяють посиленню притоку крові до сірої речовини. Одна година навантажень щодня знижує наполовину ризик розвитку недоумства, як показали інші дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток дитини, спорт, мозок, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Новый Год – это всегда волшебство, вера в сказку и радостное праздничное настроение. Сердце ребенка наполняется магией преддверия новогоднего праздник

Выбираем подарки детям на Новый год: как сэкономить и все купить

Дитина | 09:44, 14.12.2017

Новый Год – это всегда волшебство, вера в сказку и радостное праздничное настроение. Сердце ребенка наполняется магией преддверия новогоднего праздника одновременно с первыми снежинками за окном. А ведь где праздник, там подарки и детские игрушки. На

Майже всі донечки у дитинстві беруть мамину помаду і малюють собі губи, одягають мамине взуття та приміряють сукні. Але з часом ці ігри в

У якому віці дівчаткам можна починати фарбуватися?

Косметологія | 14:00, 13.12.2017

Майже всі донечки у дитинстві беруть мамину помаду і малюють собі губи, одягають мамине взуття та приміряють сукні. Але з часом ці ігри в "маму" переростають в те, що донька хоче мати свою власну косметику. З якого віку дозволено фарбуватися дівчині?

Дуже часто батьки не слідкують за своєю розмовою з дітьми і не бачать, як виглядають зі сторони. Доволі часто поведінка батьків засмучує дітей та впли

Фрази, які не можна говорити дитині

Психологія | 12:30, 13.12.2017

Дуже часто батьки не слідкують за своєю розмовою з дітьми і не бачать, як виглядають зі сторони. Доволі часто поведінка батьків засмучує дітей та впливає на їх психіку.

Для підтримки здоров'я очей дитини, варто приймати різні вітаміни, які відповідатимуть за ту чи іншу ділянку очного зору.

Вітаміни для покращення зору дитини

Дитина | 17:00, 12.12.2017

Для підтримки здоров'я очей дитини, варто приймати різні вітаміни, які відповідатимуть за ту чи іншу ділянку очного зору.

Якщо ви бачите, що ваше чадо має зайву вагу, а незабаром свята, і ви розумієте, що їжі на столі буде багато - то краще виберіть варіант здорового харч

Як схуднути дитині під час свят?

Дитина | 15:30, 12.12.2017

Якщо ви бачите, що ваше чадо має зайву вагу, а незабаром свята, і ви розумієте, що їжі на столі буде багато - то краще виберіть варіант здорового харчування.

Батьки неодноразово наголошують дітям, що обманювати не можна, також цього вчать книги і мультфільми. Чому ж діти надалі починають брехати прямо у віч

Чому дитина обманює?

Дитина | 14:00, 12.12.2017

Батьки неодноразово наголошують дітям, що обманювати не можна, також цього вчать книги і мультфільми. Чому ж діти надалі починають брехати прямо у вічі?

Всі ми знаємо, що діти обожнюють Новий Рік, очікують подарунки, загалом - це чарівний зимовий час. Батьки починають думати, шукати, що подарувати малю

Що краще не дарувати дитині на Новий Рік?

Дитина | 12:30, 12.12.2017

Всі ми знаємо, що діти обожнюють Новий Рік, очікують подарунки, загалом - це чарівний зимовий час. Батьки починають думати, шукати, що подарувати малюку, так захоплено це роблять, що забувають про якість іграшки, а купують її за зовнішнім виглядом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: