Найкращі каші для малюків

Adoption
Date
  • 400 Переглядів
Дітям варто готувати кашки, щоб вони росли і їх організм розвивався. Ось список корисних каш, як для малюка, так і для дорослого.
2245_kasha.jpg (35.7 Kb)


1. Найціннішою вважається гречка. Вона не належить до злаків, відрізняється низькою калорійністю, і при цьому містить багато харчових волокон, магнію, заліза, натрію і калію, незамінних амінокислот і вітамінів. Гречана каша не викликає запорів.

2. Багато харчових волокон у вівсяній крупі, але і глютену теж досить багато. Вівсянку можна варити на воді, на розбавленому наполовину або цілісному молоці, в залежності від віку дитини та її здатності засвоювати молоко. Непереносимість лактози, на жаль, теж зустрічається нерідко. Вівсянку можна вводити в раціон дитини після 8 місяців. Ця каша благотворно діє на роботу кишечника.

3. Рисова каша - відмінне джерело крохмалю, амінокислот, макро- і мікроелементів, вітамінів групи В. Корисна при схильності до рідкого стільця. Рис варять на воді і на молоці, дітям старшого віку дають розсипчастий рис.

4. Кукурудзяна каша раніше не використовувалася в харчуванні маленьких дітей, так як довго розварюється до готовності. Сучасні методи обробки крупи дозволяють усунути цей недолік. Тепер і діти молодшого віку можуть отримувати гарну і корисну сонячно-жовту кашу. А разом з нею - каротин, кремній, хром, залізо, клітковину і білок. Кукурудзяна каша не викликає метеоризму, дуже рідко стає причиною алергічних реакцій.

5. У більш старшому віці можна додавати в меню пшоняну кашу. Пшоняна крупа робиться з проса. Цей продукт засвоюється не дуже добре, тому не підходить для харчування малюків. Але зате сприяє виведенню з організму залишків антибіотиків після лікування, а також продукти їх розпаду.

6. Тепер про манну кашу, на якій виросло не одне покоління дітей. Її краще не давати дітям молодше року, та й не зловживати манкою. І справа не тільки у високій калорійності і вмісті великої кількості глютену. У манній крупі ще і фітину багато. А фітин має властивість зв'язувати в кишечнику кальцій, заважаючи засвоєнню цього найважливішого для зростаючого організму речовини. Але і манка буває незамінна: наприклад, її включають в раціон, якщо необхідно організувати щадне харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, харчування, каші, розвиток дитини, організм, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мейлор Ківман (Mallor Kievman) з дошкільного віку сильно страждала гикавкою. Довчившись до 7-го класу, дівчинка вирішила, що так більше жити не можна,

Цукерка, яка позбавить від гикавки

Дитина | 15:30, 17.01.2018

Мейлор Ківман (Mallor Kievman) з дошкільного віку сильно страждала гикавкою. Довчившись до 7-го класу, дівчинка вирішила, що так більше жити не можна, і стала присвячувати весь вільний час тому, щоб позбутися від цієї недуги.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Рано чи пізно, всі бaтьки приходять до того, що необхідні іграшки для їх малюка. Як не дивно, але купівля іграшок дитині оптом – саме вигідне рішення

Дитячі іграшки: купівля оптом дешевше

Дитина | 08:57, 17.01.2018

Рано чи пізно, всі бaтьки приходять до того, що необхідні іграшки для їх малюка. Як не дивно, але купівля іграшок дитині оптом – саме вигідне рішення з існуючих на ринку.

Дитина, яка не встигає за темпом подачі матеріалу, починає відставати в навчанні. Неквапливі диктанти залишилися в минулому, тепер потрібно швидко зап

Як швидко навчити дитину писати?

Дитина | 12:30, 16.01.2018

Дитина, яка не встигає за темпом подачі матеріалу, починає відставати в навчанні. Неквапливі диктанти залишилися в минулому, тепер потрібно швидко записувати на слух і копіювати тексти з дошки в зошит.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Нехай діти розуміють, що боятися - це нормально, що нічого ганебного в цих емоціях немає. Однак нездорові страхи треба обов'язково опрацьовувати. У ма

Як допомогти дитині впоратися зі страхами?

Дитина | 12:30, 15.01.2018

Нехай діти розуміють, що боятися - це нормально, що нічого ганебного в цих емоціях немає. Однак нездорові страхи треба обов'язково опрацьовувати. У матеріалі ви знайдете кілька порад, як робити це правильно.

Найбільш ефективним способом лікування такого захворювання, як дитячий аутизм, є так звана сенсорна кімната. Практично завжди спецзаняття в ній принос

Ефективне лікування дитячого аутизму

Дитина | 10:00, 15.01.2018

Найбільш ефективним способом лікування такого захворювання, як дитячий аутизм, є так звана сенсорна кімната. Практично завжди спецзаняття в ній приносять користь і заряд позитивної енергії.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.