Найкращі каші для малюків

Adoption
Date
  • 560 Переглядів
Дітям варто готувати кашки, щоб вони росли і їх організм розвивався. Ось список корисних каш, як для малюка, так і для дорослого.
2245_kasha.jpg (35.7 Kb)

1. Найціннішою вважається гречка. Вона не належить до злаків, відрізняється низькою калорійністю, і при цьому містить багато харчових волокон, магнію, заліза, натрію і калію, незамінних амінокислот і вітамінів. Гречана каша не викликає запорів.

2. Багато харчових волокон у вівсяній крупі, але і глютену теж досить багато. Вівсянку можна варити на воді, на розбавленому наполовину або цілісному молоці, в залежності від віку дитини та її здатності засвоювати молоко. Непереносимість лактози, на жаль, теж зустрічається нерідко. Вівсянку можна вводити в раціон дитини після 8 місяців. Ця каша благотворно діє на роботу кишечника.

3. Рисова каша - відмінне джерело крохмалю, амінокислот, макро- і мікроелементів, вітамінів групи В. Корисна при схильності до рідкого стільця. Рис варять на воді і на молоці, дітям старшого віку дають розсипчастий рис.

4. Кукурудзяна каша раніше не використовувалася в харчуванні маленьких дітей, так як довго розварюється до готовності. Сучасні методи обробки крупи дозволяють усунути цей недолік. Тепер і діти молодшого віку можуть отримувати гарну і корисну сонячно-жовту кашу. А разом з нею - каротин, кремній, хром, залізо, клітковину і білок. Кукурудзяна каша не викликає метеоризму, дуже рідко стає причиною алергічних реакцій.

5. У більш старшому віці можна додавати в меню пшоняну кашу. Пшоняна крупа робиться з проса. Цей продукт засвоюється не дуже добре, тому не підходить для харчування малюків. Але зате сприяє виведенню з організму залишків антибіотиків після лікування, а також продукти їх розпаду.

6. Тепер про манну кашу, на якій виросло не одне покоління дітей. Її краще не давати дітям молодше року, та й не зловживати манкою. І справа не тільки у високій калорійності і вмісті великої кількості глютену. У манній крупі ще і фітину багато. А фітин має властивість зв'язувати в кишечнику кальцій, заважаючи засвоєнню цього найважливішого для зростаючого організму речовини. Але і манка буває незамінна: наприклад, її включають в раціон, якщо необхідно організувати щадне харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, харчування, каші, розвиток дитини, організм, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.