7 критерій, як вибрати няню для малюка

Adoption
Date
  • 1550 Переглядів
Якщо вам не вистачає часу і сил доглядати за малюком, тоді вам на допомогу прийде няня. Де її шукати і як вибрати - читайте далі.
9954_nyanya.jpg (27.16 Kb)


Не така проста задача, щоб знайти добру і щиру няню, яка виконуватиме свою роботу на 100%.

1. Де шукати? Ви можете звернутися у спеціальні агентства, які нададуть вам помічницю, можете шукати через інтернет чи поцікавитися у друзів, знайомих, рідних.

2. Вік няні. Можливо, у вас є, якісь принципи стосовно віку. Хтось бажає бачити біля своєї дитини жінку у віці (40-50 років), бо більш досвідчена, або ж навпаки - молоду дівчину, яка може стати другом дитині.

3. Наявність педагогічної і медичної освіти. Педагогічна освіта необов'язкова, якщо малюку до 2,5 років. А ось 3-річній і старшій дитині педагог знадобиться. Стосовно немовлят, то медична освіта повинна бути, щоб няня знала, як збивати температуру, якими ліками лікувати при застуді, допомогти при алергії тощо. Великим плюсом буде, якщо няня вмітиме робити масаж для маленьких дітей.

4. Наявність у няні власних дітей. Люди, які шукають помічницю для дитини, їм краще поцікавитися чи жінка має своїх дітей. Загалом, з'ясовувати, наскільки вона відбулася як мама. Якщо має дітей - то це трохи заспокоює батьків, думають, що у неї є материнський досвід. Але якщо так подумати, спроможність жінки як матері не має нічого спільного з її професійними навичками.

5. На що звернути увагу, коли відбуватиметься співбесіда? Як поводиться, як розмовляє, як одягнена, наскільки правильна мова, як пахне. Адже приймаючи на роботу няню, ви знаходите нового члена сім'ї, який буде поруч з вами і вашими дітьми протягом тривалого часу. Тому будьте уважні до найдрібніших деталей.

Також на співбесіді не потрібно соромитися питати атестати, дипломи та інші документи. Вимагайте рекомендації і обов'язково телефонуйте за тими номерами, які вам надасть потенційна няня. Прискіпливо дізнавався все, в тому числі і про сімейне життя: з ким живе, що робить.

6. Наявність медичної книги. Це обов'язкова річ, яка має бути у няні. Потрібно знати чи вона не стане провідником інфекцій для вашої дитини і сім'ї загалом. Також, чи немає у неї психічних розладів тощо. Адже всі ці нюанси можуть завдати шкоди вашому чаду.

7. Як контролювати няню? Можете деякий час самі проконтролювати роботу няні або ж хтось з рідних. Але найкращими варіантом стане - встановити камери і так спостерігати за процесом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Няня, дитина, малюк, виховання, догляд за дитиною


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібнос

Чому дитина вами командує?

Сімейні справи | 11:20, 23.02.2024

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібностей від перевірки батьків на гнучкість. Дедалі частіше ми бачимо родини, де дитина навіть не питає,

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вч

Вчені розповіли про користь соків для дітей

Дитяче харчування | 09:30, 23.02.2024

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вчені.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сум

Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Тато | 01:20, 23.02.2024

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: