Споживання цукру призводить дітей до жахливих вчинків

Adoption
Date
  • 394 Переглядів
Діти і підлітки 11-15 років, які споживають занадто багато цукру, частіше бувають агресивними, п'ють, курять і відрізняються поганою поведінкою в цілому, відзначає "The Daily Mail". Як показало дослідження, діти майже в 3,5 рази частіше знущалися над іншими, якщо споживали багато солодощів і енергетиків.

Також високий рівень цукру в раціоні змушував дітей більш ніж в 2 рази частіше брати участь в бійках і на 95% частіше напиватися. При цьому енергетики сильніше впливають на поведінку дітей, ніж солодощі. Причина - кофеїн. Всі ці висновки вчені зробили, проаналізувавши раціон і поведінку 137284 дітей 11, 13 і 15 років, що живуть в 25 європейських країнах і Канаді.

Виявилося, наприклад, в Британії діти, які споживали багато цукерок, шоколаду та енергетиків, на 89% частіше курили і на 72% частіше за інших випивали. Вони в 2,13 рази частіше вплутувалися в бійки і на 69% частіше труїли інших дітей. Найгірше йшла справа в Швеції. Тут високий рівень споживання цукру виливався в те, що діти більш ніж в 2 рази частіше практикували насильство, курили або випивали.

Фахівці підкреслюють: діти старші 11 років не повинні споживати більше 30 грамів цукру вдень. Для порівняння - в пляшці коли і одному батончику Mars міститься 35 і 33 грами відповідно. Щодо дітей 4-6 років встановлено добовий максимум в 19 грамів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, цукор, вплив на організм, погані звички


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: