Чому діти штовхаються в утробі матері?

Adoption
Date
  • 110 Переглядів
Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

5998_19233-preview-25802565-650x341-98-16626390.jpg (14.96 Kb)


Кожна мама чекає ворушіння малюка. Перші легкі рухи плода вона відчуває між 14-18 тижнями. Ворушіння – важливий процес розвитку мозку дитини, кажуть вчені. Вони допомагають відчути малюкові свої межі.

Діти штовхають матку і ворушаться в утробі, щоб зрозуміти кордон між їхнім тілом та рештою світу. Такого висновку дійшли вчені з Університетського коледжу Лондона. Своє дослідження вони опублікували у журналі Scientific Reports.

Вчені досліджували 19 новонароджених, які народилися між 31-42 тижнем вагітності. Вони спостерігали за їхніми рухами та показниками роботи їх мозку у фазі швидкого сну. Під час рухів дитини активізувалася відповідна півкуля мозку. Причому, чим раніше народилася дитина, тим інтенсивніше працював мозок під час стусанів ніжками та ручками. У недоношених дітей, які мали знаходитися ще в утробі, при рухах спостерігалися найсильніші зміни в мозку.

Дослідники припустили, що стусани в утробі на останньому триместрі вагітності допомагають зростанню ділянок мозку, які відповідають за просторове сприйняття, а також розуміння меж тіла людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, вагітність, вагітність та пологи, дослідження вчених, здоров'я під час вагітності, вчені, дослідження, внутрішньоутробний розвиток, розвиток дитини в утробі, розвиток плода, штовхання плоду


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Як зрозуміти, що дитину треба відвести до логопеда

Дитина | 01:30, 20.01.2022

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке

Вчені з'ясували, чому небезпечно залишати дитину на самоті, коли вона плаче

Дитина | 17:00, 19.01.2022

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке ігнорування малюка, що плаче, промотивоване виховними ідеями старшого покоління: «Не бери його на р

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у

Що робити, якщо дитина в дитсадку часто хворіє?

Дошкільнята | 10:00, 19.01.2022

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у мами, яка тільки вийшла на роботу, додають хвилювань усій родині (і начальству! теж). Що ж робити?

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивш

Прийомні діти: небезпека вроджених факторів

Дитина | 09:00, 19.01.2022

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивши генетичний аналіз вашої крові, заздалегідь попередять вас про ризик тих чи інших небезпечних захво

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: