Ознаки та симптоми проблем соціалізації у дітей

Adoption
Date
  • 1013 Переглядів
Перші три роки розвитку немовляти відзначаються різкими емоційними змінами. Дитина дошкільного віку вчиться регулювати свої емоції, грати з іншими та мислити більш самостійно. Проблеми з соціалізацією, як правило, очевидні в ці ранні роки, і їх можна визначити за наявністю одного або кількох «червоних прапорців». Якщо ви помітили певні проблеми соціалізації у вашої дитини, зверніться за професійною допомогою та консультацією, щоб вирішити проблеми якомога раніше.

1245_dytyna-ne-govoryt.jpg (29. Kb)


Ранні стосунки
Протягом дошкільного віку дитина розвиває базове відчуття довіри до навколишнього світу завдяки безпечним стосункам з батьками. Мозок немовляти має приблизно 100 мільярдів нервів, які потребують стимуляції навколишнього середовища для формування зв’язків, що визначають емоційний розвиток дитини. Уважний турботливий догляд необхідний для формування здорових зв’язків мозку, необхідних для правильного емоційного розвитку. Батьки та вихователі проводять найбільше часу з малюками, що робить їх головними архітекторами емоційного розвитку дітей.

Стійкість до дотику
Дитина, яка не любить, коли її торкаються або тримають, може мати проблеми з соціалізацією. Добре соціалізована дитина шукає батьківського дотику та ласки, коли вона невпевнена, самотня або відчуває ласку. Дитина, яка не любить, коли її торкаються, може проявляти такі ознаки, як вигинання спини, коли її тримати, відштовхування вихователя або агресивність, якщо до неї наближаються. Шукайте поширену модель, а не ситуативну реакцію як індикатор проблеми соціалізації.

Надмірна залежність
Навпаки, дитина, яка є надмірно залежною або чіпляється за батьків, також може мати проблеми соціалізації. Вона може боятися більшості нових ситуацій і завмирати, коли її просять спробувати щось нове. Події, які приносять радість багатьом дітям, наприклад, похід на екскурсію, знайомство з новими дітьми або навчання чомусь новому, можуть викликати жах у недостатньо соціалізованої дитини. Її може бути непросто втішити, скільки б запевнень не було запропоновано, а її страхи можуть бути надмірними.

Незацікавленість дитини
Дитина може не виявляти жодної цікавості, коли стикається з новими ситуаціями. Як правило, вона не віддає перевагу своїм батькам над кимось іншим. Немає тривоги, а дотики сприймаються байдуже. Дитина не виражає почуттів, навіть коли потрапляє в ситуації, які спричиняють фізичний біль, або страждання більшості дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Ознаки, симптоми, проблеми соціалізації у дітей, соціалізація, проблеми, дитина, лікарі, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Читання друкованих книг покращує здатність розуміти текст, на відміну читання з електронних пристроїв.

Друковані книги виявилися кориснішими за електронні для мозку дітей

Дитина | 10:30, 14.07.2024

Читання друкованих книг покращує здатність розуміти текст, на відміну читання з електронних пристроїв.

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вчені пояснили, чому грудне вигодовування корисне для імунітету

Немовля | 09:30, 14.07.2024

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: