Запаморочення у підлітків: причини

Adoption
Date
  • 549 Переглядів
Запаморочення у підлітків - явище не поширене. Запаморочення є одним із ключових симптомів кількох основних захворювань. Таким чином, коли підліток падає в непритомність, батькам потрібно почати шукати причини такої поведінки до того, як почнуть з’являтися інші симптоми.

5271_1710x1026_0xac120003_1193338715925182.jpg (22.79 Kb)


Причини запаморочення
Однією з поширених причин запаморочення у підлітків є анемія або дефіцит заліза, який виникає через недостатнє споживання червоного м’яса, зелених овочів та інших здорових продуктів у повноцінному раціоні. Підлітки відомі своїм нездоровим харчуванням, і запаморочення може бути однією з ознак того, що нездорова дієта скомпрометувала організм підлітка. Інші захворювання, пов’язані з дієтою, які мають запаморочення як симптом, це діабет і харчове отруєння. Інші рідкісні захворювання також викликають симптоми, тому звернення за медичною допомогою так важливо, коли такі симптоми з’являються.

Інші захворювання
Іноді запаморочення може бути частиною інфекційного захворювання, такого як застуда, грип або вірус, який поширюється навколо. Інші захворювання включають струс мозку, вушні інфекції та менш поширені захворювання, такі як вади серця та пухлини мозку. Батьки підлітків, які хворіють і паморочиться голова, не повинні поспішати робити висновок, що підліток має серйозне захворювання. При ближчому розгляді симптомів можна виявити звичайну застуду або харчове отруєння.

Інші тригери
Запаморочення може бути спровоковано психічними розладами, як-от тривога, або більш серйозною ситуацією, як-от вживання наркотиків. Запаморочення є поширеним побічним ефектом стимуляторів і деяких депресантів, особливо якщо підліток ними зловживає. Батьки, які мають підстави вважати, що їхній підліток перебуває під впливом наркотиків або алкоголю, повинні звернутися за лікуванням. Оскільки запаморочення є ознакою зловживання психоактивними речовинами, підліток, швидше за все, вживав наркотики деякий час, перш ніж батьки виявлять проблему. Менш серйозними причинами є вплив парів хімічних речовин, таких як фарба чи природний газ. У деяких підлітків може паморочитися голова від ліків, які вони вживають регулярно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Запаморочення, підлітки, причини, мама, сайт для мам, дитина, дієта


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: