Дитячі хвороби. Ангіна

Adoption
Date
  • 1152 Переглядів
Теоретично і практично ангіна є найпростішим захворюванням при визначенні діагнозу і при її лікуванні. У медичних підручниках говориться про те, що ангіна зазвичай викликається вірусом і не потребує лікування антибіотиками.Ангіна, яка викликана не вірусом, своїм виникненням зазвичай зобов'язана стрептококу. Стрептококові організми можуть бути ізольовані на горловій культурі. У такому разі стрептококове горло може виліковуватися пеніциліном або еритроміцином, якщо у дитини алергія на пеніцилін.

На практиці поставити діагноз і лікувати ангіну не так-то просто. Іноді вірусні інфекції ускладнені стрептококовими інфекціями. Горлова культура може ізолювати стрептококові організми, навіть якщо захворювання не було викликане цими організмами, і наявність п'яти - десяти відсотків горлових культур не покажуть стрептококи, навіть якщо вони були причиною захворювання горла.

Діагноз

Визначити діагноз у дітей немовлят досить важко, оскільки вони ще не можуть спілкуватися, однак ключем до розв'язання проблеми є набряклі мигдалики на шиї або труднощі при ковтанні їжі. Визначення причини ангіни залежить від результатів аналізу, у тому числі - від повного аналізу крові і від досвіду лікаря при фізичному огляді дитини.

Домашнє лікування

Діти старшого віку можуть полоскати горло теплою солоною водою, проте всім дітям рекомендується пити якомога більше рідини і, якщо вони можуть, харчуватися звичайним чином.

Для зменшення болю і зниження температури слід давати парацетамол, а також ізолювати хвору дитину від інших дітей, особливо немовлят, до того часу, поки буде знайдена причина захворювання.

Запобіжні заходи

Дитину необхідно показати лікарю, якщо ангіна супроводжується яким-небудь з нижчезазначених симптомів:

- сильно набряклі і хворобливі шийні мигдалини;

- труднощі при ковтанні, якщо їх не полегшує парацетамол;

- гнійні виділення з очей або носа;

- слабка або сильна вушна біль;

- хворобливість синусових пазух;

- важке дихання;

- біль у грудях;

- червона висипка;

- дезорієнтація;

- постійна блювота.

Проконсультуватися у лікаря необхідно, якщо біль в горлі і температура продовжують збільшуватися після 24-36 годин захворювання.

Медичне лікування

Ваш лікар проведе фізичне обстеження дитини і може призначити аналіз горловій культурі, а іноді і лабораторні тести.

І незалежно від прописаного лікування антибіотиками, слід повідомити лікарю про нові симптоми або при відсутності поліпшення стану справ після 48 годин захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, дитина, ангіна, лікування


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus

Новини по темі

1. У склянку теплого молока капнути 5-10 крапель березового дьогтю, ретельно розмішати, приймати по 1/3 склянки 3 рази на день до їжі. Курс 10-14 днів

Як без лікаря вилікувати цистит

Профілактика і лікування | 23:50, 02.09.2015

1. У склянку теплого молока капнути 5-10 крапель березового дьогтю, ретельно розмішати, приймати по 1/3 склянки 3 рази на день до їжі. Курс 10-14 днів.

Спробуємо вас переконати, що лікування думками не менш ефективне і вже, тим більше, не шкідливе за ліки від депресії та інших хвороб.

Хвороби, які можна вилікувати думками

Профілактика і лікування | 22:50, 02.09.2015

Спробуємо вас переконати, що лікування думками не менш ефективне і вже, тим більше, не шкідливе за ліки від депресії та інших хвороб.

Ерозія не рахується передраковим захворюванням, хоча і підвищує ризик виникнення раку шийки матки.

Ерозія шийки матки - шлях до раку шийки матки

Хвороби | 22:00, 02.09.2015

Ерозія не рахується передраковим захворюванням, хоча і підвищує ризик виникнення раку шийки матки.

Вас можуть попросити прийняти ванну або душ з антибактеріальним милом напередодні ввечері і вранці в день операції. Це допомагає зменшити ризик інфекц

Чого чекати під час після хірургічної операції

Хвороби | 08:50, 02.09.2015

Вас можуть попросити прийняти ванну або душ з антибактеріальним милом напередодні ввечері і вранці в день операції. Це допомагає зменшити ризик інфекції.

Довічне порушення розвитку, яке впливає на спілкування і відносини з іншими людьми, а також на сприйняття і розуміння навколишнього світу, - називають

Аутизм передається генетично

Хвороби | 00:50, 02.09.2015

Довічне порушення розвитку, яке впливає на спілкування і відносини з іншими людьми, а також на сприйняття і розуміння навколишнього світу, - називають аутизмом. Чи правда, що захворювання передається генетично?

Найбільше вітаміну С міститься в перці жовтого кольору. У болгарському перці червоного кольору міститься багато лікопіну - речовини, яка бореться з ра

Вилікувати судини допоможе болгарський перець

Хвороби | 22:00, 01.09.2015

Найбільше вітаміну С міститься в перці жовтого кольору. У болгарському перці червоного кольору міститься багато лікопіну - речовини, яка бореться з раком. Доведено, що регулярне вживання солодкого червоного перцю попереджає розвиток раку передміхуров

Доведено, що желатин має прекрасну здатність в лікуванні суглобів. Перевага його ще й у тому, що він не має побічних реакцій, нешкідливий і надійний д

Мед і желатин вилікують суглоби

Хвороби | 08:50, 01.09.2015

Доведено, що желатин має прекрасну здатність в лікуванні суглобів. Перевага його ще й у тому, що він не має побічних реакцій, нешкідливий і надійний для організму.

Коментарі до новини

Інформація
Шановний читач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під свохм іменем.