Біль у горлі та нудота: що можуть означати ці симптоми

Adoption
Date
  • 196 Переглядів
Страждати від болю в горлі та нудоти – це неприємний досвід, який дійсно може зіпсувати ваш день. Ці симптоми надзвичайно часто виникають у людей, коли вони погано себе почувають, але це також може вказувати на низку захворювань.

6698_shutterstock_3525905.jpg (21.4 Kb)

Можливі причини болю в горлі та нудоти
У більшості випадків такі віруси, як грип, можуть викликати подразнення горла та розлад шлунку. Ці вірусні інфекції, швидше за все, пройдуть через деякий час, але вам слід проконсультуватися з лікарем, якщо ви відчуваєте їх протягом тривалого часу.

Деякі приклади вірусів, які можуть викликати біль у горлі та нудоту, включають:

Застуда.
Круп.
Вітрянка.
Грип.
Кір.
Мононуклеоз, або моно.
Кашлюк.

Біль у горлі та нудота також можуть бути симптомами бактеріальної інфекції. Ці інфекції можуть бути різними, але цілком можливо, що ви страждаєте стрептококом групи А, також відомим як стрептококова ангіна.

Фактори ризику болю в горлі та нудоти
Будь-хто може хворіти горлом і відчувати нудоту, однак є певні фактори ризику, які роблять вас більш сприйнятливими:

Пора року. Деякі інфекції частіше зустрічаються взимку та восени.
Подразники. Сигаретний дим, забруднення навколишнього середовища та засоби для чищення – це лише деякі з подразників, які можуть викликати біль у горлі та нудоту.
Вік. Діти та їхня імунна система, що розвивається, можуть бути більш сприйнятливими до певних видів інфекцій, таких як стрептококкова ангіна.
Особиста гігієна. Рідке купання та миття рук може збільшити ризик зараження.
Перенапруження голосу. Ті, хто голосно та часто використовує свій голос, можуть напружувати голосові зв’язки, спричиняючи біль у горлі.
Навколишнє середовище. Місця з великими групами людей можуть посилити поширення інфекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Біль, біль у горлі, нудота, означати, симптоми, хвороби, коклюш, круп, вітрнка, нрип, застуда, кір, моно, мама


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Доктор Комаровський розповів, чи можна зашкодити дитині частим промиванням носа фізрозчином, і як часто можна проводити процедуру зволоження слизових

Комаровський розповів, чи можна промивати носа дитині фізрозчином

Доктор Комаровский | 07:30, 03.10.2023

Доктор Комаровський розповів, чи можна зашкодити дитині частим промиванням носа фізрозчином, і як часто можна проводити процедуру зволоження слизових оболонок маленьким дітям. Про це знаменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

Восени, зі зміною погодних умов та зростанням вологості, підвищується ризик захворювання на певні інфекції. Повідомляє сайт Наша мама.

Інфекції які можна підхопити осінню

Хвороби | 23:32, 28.09.2023

Восени, зі зміною погодних умов та зростанням вологості, підвищується ризик захворювання на певні інфекції. Повідомляє сайт Наша мама.

Дитяча алергія залишається однією з найбільш актуальних проблем сучасної педіатрії. За останні роки спостерігається зростання кількості випадків алерг

Вчені: Симптоми алергій зростають

Хвороби | 21:21, 27.09.2023

Дитяча алергія залишається однією з найбільш актуальних проблем сучасної педіатрії. За останні роки спостерігається зростання кількості випадків алергічних реакцій серед дітей. Експерти розглядають цю проблему та надають рекомендації для батьків та д

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Підліток їхав на велосипеді, коли його збила машина. 12-річний Сулейман Хассан з Палестини пережив травму, відому як внутрішнє обезголовлення. Внаслід

Хірурги успішно пришили голову підлітку, що постраждав у ДТП

Здоров'я | 00:35, 26.09.2023

Підліток їхав на велосипеді, коли його збила машина. 12-річний Сулейман Хассан з Палестини пережив травму, відому як внутрішнє обезголовлення. Внаслідок ДТП череп хлопця відокремився від верхніх хребців атланто-потиличного суглоба.

У США схвалили препарат Зуранолон, що продається під торговою маркою Zurzuvae, як перші пігулки для лікування післяпологової депресії.

Лікарі винайшли перші ліки від післяпологової депресії

Післяпологовий період | 08:00, 25.09.2023

У США схвалили препарат Зуранолон, що продається під торговою маркою Zurzuvae, як перші пігулки для лікування післяпологової депресії.

Алексу було чотири роки, коли він почав відчувати хронічний біль пізніше додалися труднощі з ходьбою та неконтрольовані перепади настрою. Через деякий

​​ChatGPT врятував дитину, якій 3 роки не могли поставити діагноз

Хвороби | 06:20, 25.09.2023

Алексу було чотири роки, коли він почав відчувати хронічний біль пізніше додалися труднощі з ходьбою та неконтрольовані перепади настрою. Через деякий час хлопчик перестав рости. Але лікарі не змогли з'ясувати, чим хворіє дитина. Лікарі не знали, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: