Як довго азитроміцин залишається у вашій системі?

Adoption
Date
  • 499 Переглядів
Людям з бактеріальними інфекціями зазвичай призначають азитроміцин. Існує кілька форм і доз азитроміцину, і дуже важливо дотримуватися повного курсу, призначеного лікарем. Однак важливо пам’ятати, що азитроміцин залишається у вашій системі навіть після прийому останньої дози.

5895_antibiotik_169.jpeg (19.91 Kb)


Азитроміцин - це антибіотик, який належить до класу ліків, які називаються макролідними антибіотиками.

Азитроміцин діє проти бактерій, зупиняючи їх ріст. Він досягає цього, перешкоджаючи бактеріям створювати білки, необхідні для розмноження, що зрештою вбиває бактерії.

Для чого використовується азитроміцин?
Азитроміцин використовується для лікування бактеріальних інфекцій, які можуть включати:

пневмонія,
бронхіт,
інфекції легенів, вух, шкіри, носових пазух, репродуктивних органів і горла,
захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Азитроміцин також можна використовувати для лікування або профілактики дисемінованої інфекції Mycobacterium avium complex (MAC), яка є легеневою інфекцією, поширеною у ВІЛ-інфікованих.

Азитроміцин іноді використовується для лікування таких інфекцій:

H. pylori інфекція
діарея мандрівника
Хвороба Лайма
хвороба легіонерів
коклюш
бабезіоз
У деяких випадках азитроміцин призначають для запобігання серцевої інфекції у тих, хто проходить стоматологічні процедури, або ЗПСШ у жертв сексуального насильства.

Як довго азитроміцин залишається у вашій системі?
Період напіврозпаду азитроміцину становить 68 годин, і препарату потрібно приблизно п’ять періодів напіввиведення, перш ніж він повністю виводиться з організму. Виходячи з цього, азитроміцин залишається у вашій системі приблизно 15,5 днів після прийому останньої дози.

Довгий період напіввиведення азитроміцину робить його привабливим для лікування, оскільки це означає, що його потрібно приймати лише раз на день. Це порівняно з іншими антибіотиками, які можуть вимагати двох або трьох щоденних доз.

Що впливає на те, як довго азитроміцин залишається у вашій системі?
Приблизний приблизний термін перебування азитроміцину у вашій системі становить 15,5 днів. Це пояснюється тим, що багато факторів можуть впливати на те, скільки часу потрібно організму, щоб вивести весь препарат.

Кількість і частота
Кількість азитроміцину, яку вам призначено приймати, залежить від того, скільки часу знадобиться організму для його виведення. Наприклад, дозі 500 мг азитроміцину потрібно більше часу, щоб вийти з організму, ніж дозі 250 мг.

Відповідно до тих самих ліній, частота прийому азитроміцину також може вплинути на те, скільки часу потрібно для виведення препарату, оскільки більше препарату залишається після попередніх доз. Це означає, що той, хто прийняв п’ять доз, швидше за все, матиме його в системі довше, ніж той, хто прийняв лише три дози.

Швидкість метаболізму
Швидкість вашого метаболізму – це те, наскільки швидко ваше тіло може розщепити те, що було спожито. У випадку з їжею це дорівнює кількості енергії, яку вона витрачає, або кількості калорій, які вона спалює.

Для антибіотиків вищий рівень метаболізму означає меншу тривалість перебування ліків у вашому організмі. Це пояснюється тим, що ваше тіло розщеплює антибіотик і виводить його з організму швидше, ніж у людей із нижчою швидкістю метаболізму.

Маса тіла
Як правило, чим більше ви важите і чим більші, тим довше препарат залишатиметься у вашій системі.

Вік
Ті, хто старше, часто мають наркотики в організмі довше. Це може бути тому, що їхні системи органів не можуть виводити препарат так ефективно, як молодий організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, азитроміцин, системі, азитроміцину, залишається, Азитроміцин, лікування, потрібно, можуть, інфекції


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже

Лікар пояснив, чому дорослим і дітям приймати антибіотики під час застуди чи грипу небезпечно

Хвороби | 14:50, 16.04.2024

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже "припекло". Але так не можна, і ось чому.

Якщо усім довкола тепло (комфортно чи навіть жарко), а у вас постійно холодні руки та ноги, і взагалі ви постійно мерзнете, варто звернути на це увагу

8 причин, чому вам постійно холодно

Здоров'я | 11:20, 16.04.2024

Якщо усім довкола тепло (комфортно чи навіть жарко), а у вас постійно холодні руки та ноги, і взагалі ви постійно мерзнете, варто звернути на це увагу. Те, щ о вам постійно холодно, може бути ознакою одного із захворювань.

Усі ми знаємо, що ібупрофен (Нурофен) та парацетамол показані при ГРВІ, грипі та застуді. Та, виявляється, є стани, коли краще приймати одні таблетки,

Батькам на замітку: Коли краще приймати ібупрофен, а коли - парацетамол?

Хвороби | 10:30, 16.04.2024

Усі ми знаємо, що ібупрофен (Нурофен) та парацетамол показані при ГРВІ, грипі та застуді. Та, виявляється, є стани, коли краще приймати одні таблетки, а в інших випадках - другі. Тож як з цим розібратися?

Знати, які жарознижувальні приймати, - це ще не все. Важливовміти приймати їх правильно. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

Що буде, якщо неправильно вживати жарознижувальні препарати для дітей і дорослих?

Здоров'я | 01:20, 16.04.2024

Знати, які жарознижувальні приймати, - це ще не все. Важливовміти приймати їх правильно. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

Часто ми не зважаємо на певні сигнали організму. І даремно, адже він нам намагається про щось розповісти, або ж кричить про допомогу.

4 сигнали організму, що зі здоров'ям щось не так

Здоров'я | 00:30, 16.04.2024

Часто ми не зважаємо на певні сигнали організму. І даремно, адже він нам намагається про щось розповісти, або ж кричить про допомогу.

Кінезіотерапія – це новий напрямок реабілітації, що спрямований на виправлення рухових змін засобами лікувальних вправ. В центрі Кінезі виконують впра

Лікуємо спину кінезіотерапією

Профілактика і лікування | 21:11, 15.04.2024

Кінезіотерапія – це новий напрямок реабілітації, що спрямований на виправлення рухових змін засобами лікувальних вправ. В центрі Кінезі виконують вправи за сучасними схемами для усунення порушень рухів.

Навесні алергікам не легко і чим більше рослин починають розцвітати - тим гірше. Але виявилось, що і те, що ми їмо, погано впливає на перебіг алергії.

Що не можна їсти алергікам в період загострення?

Алергія | 12:10, 15.04.2024

Навесні алергікам не легко і чим більше рослин починають розцвітати - тим гірше. Але виявилось, що і те, що ми їмо, погано впливає на перебіг алергії.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: