Улюблений колір коханої людини розкаже про неї все

Adoption
Date
  • 2358 Переглядів
Вчені прийшли до єдиної думки, що колір, який переважає в одязі, однозначно є відображенням внутрішнього світу людини, її психологічного настрою, задоволення, активності, самоствердження або невпевненості в собі.

9102_hq-wallpapers_ru_abstraction3d_55_1920x1200.jpg (45.67 Kb)

Кольори романтичних натур:

Помаранчевому віддають перевагу люди, які люблять бути поважними в суспільстві. Вони досить талановиті, і задовольняються тим, що вже у них є.

Коричневий — це колір впевненості і твердих переконань, люди, які віддають йому перевагу, шанують традиції і сім'ю. Прагнуть досягти комфорту і затишку у всьому, ощадливі й практичні.

Ті, хто любить жовтий колір — інтелігентні, найчастіше зі спокійним поступливим характером. Їм досить важко зав'язувати нові знайомства, вони песимістично налаштовані.

Рожевий, як і зелений обирають життєрадісні люди. Вони бояться впливу з боку і завжди шукають способи самоствердження в житті.

А далі - найпоширеніші кольори (та вже не романтичні натури):

Білий — це колір мрії, він передає одночасно холод і блиск світла. Він може переважати у досить великої кількості людей і їх об'єднувати може тільки обережність і акуратність, так само такі люди прямолінійні, самодостатні і проникливі.

Чорний колір може символізувати похмуре сприйняття життя, невпевненість у собі. Людина, яка віддає перевагу чорному кольору в одязі, схильна до депресій, частіше за все нещаслива.

Сірий — це улюблений колір недовірливих і розсудливих натур, вони, перш ніж прийняти будь-яке рішення, довго роздумують, зважуючи всі за і проти. Але найчастіше вони є "сірими кардиналами", які смикають за ниточки потрібних їм людей. Вони живуть в створеному світі, де їм тепло і затишно, вони спокійні і практичні, консервативні і, як ніхто, надійні.

Червоний — колір прагнення і бажання скуштувати повноту усього життя. Люди, які віддають перевагу червоному в одязі, товариські і сміливі у своїх вчинках, люблять панувати над іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, характер, улюблений колір, колір


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: