Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Adoption
Date
  • 279 Переглядів
Кілька дуже важливих підказок

7731_65.jpeg (88.76 Kb)


1. Вагітність
На цій стадії ви з коханим відчуваєте труднощі з розумінням свого майбутнього. Стан здивування, усвідомлення неминучих змін, перегляд планів, сумніви у своїх здібностях. Що робити? Читати літературу по вихованню дітей. Звернутися до досвіду інших.

2. Народження дитини.
Обережно, адже на цьому етапі батьки очікують отримати від змін тільки радість і насолоду і поки вони усвідомлюють, з якими складнощами можуть зіткнутися. Насолодіться процесом щастя і ейфорії, втім, будьте обачними.

3. Страх.
Тут ми усвідомлюємо, що необхідно жити по-іншому і як раніше не виходить. Щоб полегшити психологічну адаптацію варто завести щоденник щастя і успіхів дитини, знайти свою радість (смачний чай, ванна, читання) і дарувати її один раз в день. Десять-п'ятнадцять хвилин вашого часу.

4. Умовна згода.
Ми розуміємо, що тепер ми батьки. Друзі та знайомі сприймають нас по-іншому. Старий спосіб життя не підходить, а новий ми поки не сформували. Щоб повернути собі впевненість, спробуйте візуалізувати картину майбутнього.

5. Вина і смуток.
На цьому етапі ще більше усвідомлюєш, що відрізняєшся від того, ким себе вважав раніше. Звертаєшся до своїх минулим дій і порівнюєш з тим, як ти змушений діяти тепер. Відбувається самовизначення себе в новому статусі. Виникає почуття провини, невпевненості: я не справляюся, я погана мати, батько, я не вмію виховувати, грати, вчити. ВВам допоможуть відкриті розмови, обговорення труднощів, підтримка один одного. Схвалення. Спільні прогулянки, вихід в люди тощо.

6. Поступове визнання.
Ми радіємо першим успіхам дитини, приходить усвідомлення, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми робимо правильні речі правильним способом. Ми починаємо контролювати зміни, звикаємо жити в ролях тата і мами і взаємодіяти зі світом. Збільшується впевненість в собі.

Тут варто продовжити фіксувати успіхи, і хвалився, святкувати маленькі перемоги сім'ї.

7. Рух вперед.
Батьки отримують більше контролю над своїм життям і змінами. Ми починаємо відчувати себе комфортно, діємо відповідно до своїх переконань і тим, у що віримо, робимо правильний вибір. Тепер можна подумати про другу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Сімейні справи | 07:50, 18.01.2021

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Говориш сам з собою - це норма чи патологія?

Патологія | 06:50, 18.01.2021

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Чому варто привчати дитину читати частіше?

Психологія | 15:30, 15.01.2021

Ці навички стануть в нагоді на все життя. Детальніше - читайте у матеріалі.

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам ж

Як перестати хвилюватись, що думають про тебе інші?

Психологія | 05:00, 15.01.2021

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам життя і плани на нього.

Як правильно сваритись на дитину?

Психологія | 20:00, 13.01.2021

Психологи розповіли, яких правил варто дотримуватись.

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Життя - водночас дуже проста і дуже складна штука. Є речі, які потрібно усвідомити дуже скоро, аби було легше жити і досягати поставлених цілей.

10 правил життя, які варто завчити до 25

Психологія | 08:50, 12.01.2021

Життя - водночас дуже проста і дуже складна штука. Є речі, які потрібно усвідомити дуже скоро, аби було легше жити і досягати поставлених цілей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: