Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Adoption
Date
  • 98 Переглядів
Кілька дуже важливих підказок

7731_65.jpeg (88.76 Kb)


1. Вагітність
На цій стадії ви з коханим відчуваєте труднощі з розумінням свого майбутнього. Стан здивування, усвідомлення неминучих змін, перегляд планів, сумніви у своїх здібностях. Що робити? Читати літературу по вихованню дітей. Звернутися до досвіду інших.

2. Народження дитини.
Обережно, адже на цьому етапі батьки очікують отримати від змін тільки радість і насолоду і поки вони усвідомлюють, з якими складнощами можуть зіткнутися. Насолодіться процесом щастя і ейфорії, втім, будьте обачними.

3. Страх.
Тут ми усвідомлюємо, що необхідно жити по-іншому і як раніше не виходить. Щоб полегшити психологічну адаптацію варто завести щоденник щастя і успіхів дитини, знайти свою радість (смачний чай, ванна, читання) і дарувати її один раз в день. Десять-п'ятнадцять хвилин вашого часу.

4. Умовна згода.
Ми розуміємо, що тепер ми батьки. Друзі та знайомі сприймають нас по-іншому. Старий спосіб життя не підходить, а новий ми поки не сформували. Щоб повернути собі впевненість, спробуйте візуалізувати картину майбутнього.

5. Вина і смуток.
На цьому етапі ще більше усвідомлюєш, що відрізняєшся від того, ким себе вважав раніше. Звертаєшся до своїх минулим дій і порівнюєш з тим, як ти змушений діяти тепер. Відбувається самовизначення себе в новому статусі. Виникає почуття провини, невпевненості: я не справляюся, я погана мати, батько, я не вмію виховувати, грати, вчити. ВВам допоможуть відкриті розмови, обговорення труднощів, підтримка один одного. Схвалення. Спільні прогулянки, вихід в люди тощо.

6. Поступове визнання.
Ми радіємо першим успіхам дитини, приходить усвідомлення, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми робимо правильні речі правильним способом. Ми починаємо контролювати зміни, звикаємо жити в ролях тата і мами і взаємодіяти зі світом. Збільшується впевненість в собі.

Тут варто продовжити фіксувати успіхи, і хвалився, святкувати маленькі перемоги сім'ї.

7. Рух вперед.
Батьки отримують більше контролю над своїм життям і змінами. Ми починаємо відчувати себе комфортно, діємо відповідно до своїх переконань і тим, у що віримо, робимо правильний вибір. Тепер можна подумати про другу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна виправити свій психологічний стан і не дати травмам дитинства руйнувати себе?

"Мама недолюбила": що робити дорослим

Психологія | 13:00, 01.04.2020

Чи можна виправити свій психологічний стан і не дати травмам дитинства руйнувати себе?До народження і в перші роки життя

Як батьки "програмують" дитячі психотравми

Виховання | 13:00, 24.03.2020

До народження і в перші роки життя


Батьки, не упустіть цих

П'ять небезпечних симптомів дитячої депресії

Психологія | 16:00, 19.03.2020

Батьки, не упустіть цих "дзвіночків"!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: