Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Adoption
Date
  • 94 Переглядів
Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

9953_yayayalrvapmppaa.jpg (35.78 Kb)

Відразу після розставання у багатьох жінок страждає самооцінка, вони починають відчувати себе нікому не потрібними, некрасивими, невдахами. Це все побічний ефект від розставання. Нічого спільного з дійсністю не має. Необхідно навчитися любити себе і переконати, що ви найкраща, красива і успішна. Повторюйте ці слова як мантру, можете записатися на йогу або сеанс психоаналізу. Попросіть психолога допомогти вам розлучитися з цими непотрібними відносинами.

Рекомендації:

Тепер постарайтеся прибрати все, що пов'язує вас з даними людиною. Це стосується фотографій. Викиньте всі речі, які подарував вам людина, сховайте фотографії. Це необхідно для того, щоб час від часу випадково не натикатися на ці речі, не згадувати про неприємні вам відносинах.

Тепер необхідно намагатися стримувати себе і не розглядати сторінки в соцмережах коханої людини, з якою ви розлучилися. Вам необхідно самостійно відпустити людину і прибрати його зі свого життя, а також думок.

Природно, зробити це спочатку досить складно з тієї простої причини, що вами керує звичка. Адже більшу частину часу ви проводили з цією людиною, говорили з ним, у вільний час думали про нього. Звичайно, стерти людину з своєї голови просто неможливо.

Проте крок за кроком вам вдасться це зробити. Якщо стосунки приносять біль, більше шкоди, ніж користі, вони носять руйнівний характер, ні до чого доброго не призводять. В ідеалі відносини повинні закінчуватися дружбою, весіллям, щасливим сімейним життям, і дітьми.

Ні в якому разі стосунки не повинні спустошувати і знищувати людини, поступово отруюючи його життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Психологія | 12:30, 23.02.2021

Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: