Слова, які потрібно говорити своїм батькам

Adoption
Date
  • 482 Переглядів
Життя таке швидкоплинне. У щоденних клопотах ми не рідко забуваємо сказати рідним про те, що ми їх любимо, що вони для нас дорогі.

9564_2.jpeg (28.15 Kb)


Я думаю про вас щодня
Навіть коли я зайнята і потопаю в якихось справах життєвої важливості - я завжди думаю про вас. Я знаю, іноді може здатися, що я не сильно намагаюся залишатися на зв'язку, але ви завжди в моїх думках.

Я вдячна вам за все, що ви для мене зробили
Знаю, я не часто говорю вам це, але я шалено вдячна вам за все. Навіть незначні речі не залишаються непоміченими мною, і я ніколи не забуваю подумки подякувати вам, навіть якщо я забуваю сказати це вголос.

Я люблю вас більше всього на світі
Я намагаюся говорити вам про це частіше, але ці слова все одно не здатні передати, наскільки сильно я вас люблю. Я така щаслива, що ви завжди готові простягнути руку, який би шлях я не обрала. Навіть коли вас не буде поруч, моя здатність справлятися з труднощами залишиться зі мною, завдяки вам. Я люблю вас - пам'ятайте про це.

Я знаю, що ви багато чим жертвували заради своїх дітей
І я не можу уявити, якими складними ці жертви були для вас. Мати дітей - значить дорожити ними більше, ніж собою: це означає ставити їх потреби вище своїх і завжди приймати рішення виходячи з того, що буде краще для них.

Я стала хорошою людиною завдяки вам
Я повинна подякувати вам за те, ким я стала. Ви - та сила, з якою потрібно рахуватися, я захоплююся вашою добротою, вогнем, який горить у вас, і співчуттям. Ви навчили мене любити, боротися і вірити в себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, батьки, діти, сварки, непорозуміння, фрази, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: