Які рішення батьки не повинні приймати замість дітей?

Adoption
Date
  • 713 Переглядів
Є певний тип батьків, який дуже опікується та контролює своїх дітей. Це може виливатися не лише в негативне ставлення до старших, а й в нездатність самостійно приймати рішення та інші психологічні проблеми. Які 4 помилкові рішення батьків можуть на це вплинути?

3546_5.jpg (15.97 Kb)

Скільки їсти
Важливо розуміти, що це не про те, чим харчується дитина. Батьки повинні стежити за харчуванням, щоб воно було збалансованим і корисним організму.

Коли батьки вказують дітям конкретний час харчування, попри наявність голоду, тим самим вони вчать їх ігнорувати сигнали мозку щодо ситості. Мета батьків полягати в тому, щоб навчити дітей слухати себе, свою совість, інстинкти та навіть свій живіт.

Кого обіймати
Часто батьки кажуть малюкам фразу "йди, обійми" в кінці зустрічі з сім'єю або друзями. Проте в деяких випадках, коли дитина не хоче обіймати або цілувати іншу людину, не варто нервувати і змушувати її. Діти не повинні відчувати себе змушеними проявляти до кого-небудь прихильність, навіть до бабусі чи дідуся.

З чим грати
Зрозуміло, що з сірниками та іншими небезпечними речами грати не варто. Батьки повинні дати своєму чаду свободу у виборі іграшок, книг для читання, захоплень, спорту. Не варто підштовхувати дітей, особливо підлітків, до певних занять, які подобаються саме мамі чи татові.

Як повинні себе відчувати
Для спілкування маленькі діти використовують свої емоції. У деяких ситуаціях їх поведінка може здатися театральною, але для діток воно абсолютно раціональна. Тому батьки повинні дозволити висловлювати ці почуття.

При цьому потрібно нагадувати, що попри певні почуття, вони все одно повинні поважати своїх батьків та інших дорослих. А також правильно виражати емоції без шкоди навколишнім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, дитина, діти, дорослі, правила для батьків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: