Вчені: якою є ефективність бустерних щеплень

Adoption
Date
  • 641 Переглядів
Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

3975_630_360_166470-4245.jpeg (21 Kb)3975_630_360_166470-4245.jpeg (21 Kb)


Два щеплення вакциною Sinovac-CoronaVac не змогли нейтрлізувати штам "Омікрон", а у поєднанні з щепленням вакциною Pfizer, дали ефект, подібний до щеплення двома дозами вакцин технології mRNA. Про це свідчать дослідження науковців Єльського університету, проведене в Домініканській Республіці і передане для публікації в наукових журналах. У дослідженні взяла участь 101 особа.

Тим, хто зробив щеплення CoronaVac, ймовірно знадобиться отримати дві бустерні дози, щоб виробився достатній захист від штаму "Омікрон", - повідомляє співавторка дослідження Акіко Івасакі.

Дослідження цієї вакцини в Гонконгу вказало, що навіть третя доза CoronaVac не дає достатнього захисту і бустерну дозу потрібно було робити вакциною Pfizer, яка застосовується в Гонконгу.

Днями також було оприлюднено результати дослідження ефективності бустерної вакцини Johnson&Johnson. Дослідження проведене в Південній Африці виявило, що два щеплення вакциною J&J надають 85% захисту від госпіталізації при зараженні "Омікроном".

Окремо компанія повідомила про результати лабораторних досліджень, які вказали, що ревакцинація J&J працює так само ефективно для тих, хто отримав перше щеплення вакциною Pfizer. Науковці вказують на значне збільшення "нейтралізуючих антитіл та Т-клітин".

Раніше в грудні Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) рекомендували надавати перевгу вакцинам нової технології mRNA, над більш традиційною вакциною Johnson&Johnson. У США зареєстровано дві вакцини mRNA: виробництва Pfizer-BioNTech та Moderna.

"Вакцинам mRNA надається перевага над вакциною Janssen COVID-19 для запобігання COVID-19 у осіб віком 18 років і старше", - йдеться в оновлених рекомендаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вакциною, щеплення, pfizer, результати, вакцини, дослідження, coronavac, технології, проведене


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли дітям роблять щеплення АКДП?

Дитина | 08:30, 19.03.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: