Як термометри і батарейки впливають на вагітність

Adoption
Date
  • 1518 Переглядів
Нас всюди оточує ртуть: старі термометри, батарейки, економні лампи, рідкокристалічні дисплеї, — у всіх цих приладах міститься ця речовина. 1 грама ртуті, як відомо, досить для забруднення понад 3 млн кубометрів повітря або однієї п’ятої частини мільйона кубометрів води. Потрапляючи на сміттєві звалища, такі прилади розкладаються і поступово завдають непоправної шкоди довкіллю та, врешті-решт, повертаються до людини у вигляді забруднених харчових продуктів та питної води.

7832_lesnie_fei_2867.jpg (73.69 Kb)


Ртуть є одним з найнебезпечніших хімічних елементів. Доведено, що вона може впливати на плід, що розвивається, навіть через кілька місяців після експозиції матері. Небезпечні наслідки внутрішньоутробного впливу ртуті включають ураження мозку, розумову відсталість, сліпоту, припадки і порушення мовної функції.

У дітей з ртутним отруєнням можуть виникнути розлади нервової і травної систем, а також пошкодження нирок. У дорослих, схильних до ртутної експозиції, можуть виявлятися такі симптоми як дратівливість, страх, тремор, порушення зору і слуху, а також проблеми з пам’яттю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки розповіли, як повернули фігуру після пологів

В інструктивному документі, який був підготовлений спільно Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), вказується: «Основними мішенями для токсичного впливу ртуті та її сполук є нервова система, нирки і серцево-судинна система.

Загальноприйнято, що системи організму, які розвиваються, (такі як нервова система плода) найбільш чутливі до токсичної дії ртуті. Виходить так, що концентрація ртуті в мозку плода значно вище її концентрації в крові матері, а нервова система, що розвивається, плоду в даний час викликає найсерйознішу стурбованість, оскільки вона найбільш чутлива. До інших систем, які можуть постраждати, відносяться респіраторна, шлунково-кишкова, кровотворна та репродуктивна системи».

У 2000 р. Агентство з охорони навколишнього середовища США (ЕРА) звернулося до Національної дослідницької ради національних академій науки і технологій із запитом на проведення досліджень за токсикологічними ефектами метилртуті.

Дослідження показали, що до групи населення з найбільш високим ризиком експозиції по метилртуті відносяться діти жінок, що вживали безпосередньо перед вагітністю або під час вагітності великі кількості риби та інших морепродуктів. Мати також передає метилртуть, що накопичилася в її організмі, плоду, який розвивається. Було встановлено, що рівень ризику для цієї групи населення досить високий, щоб привести до підвищення числа дітей, які будуть стикатися з труднощами в школі і можуть зажадати введення спеціалізованих класів або особливого режиму навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, вагітність, пологи, плід, дитина, розвиток, вплив, ртуть, термометр, батарейки, економні лампи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виносити малюка - нелегка праця. У жіночому організмі йде постійна перебудова, відбуваються складні процеси, малюк росте, набирає вагу, носити його з

Подушка для вагітних: забаганка чи необхідність?

Мама | 12:30, 14.04.2021

Виносити малюка - нелегка праця. У жіночому організмі йде постійна перебудова, відбуваються складні процеси, малюк росте, набирає вагу, носити його з кожним місяців все важче.

Англійські вчені з'ясували, у якому віці чоловікові варто ставати татом. У якому віці жінкам народжувати дитину?

У якому віці найкраще планувати дитину

Плануємо дитину | 12:00, 14.04.2021

Англійські вчені з'ясували, у якому віці чоловікові варто ставати татом. У якому віці жінкам народжувати дитину?

Співробітники Гейдельберзького університету з'ясували, що зуби жінки можуть постраждати через народження дітей.

Народження дітей негативно впливає на якість зубів мами

Мама | 00:40, 14.04.2021

Співробітники Гейдельберзького університету з'ясували, що зуби жінки можуть постраждати через народження дітей.

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму.

Шкода ранньої вагітності для здоров'я

Вагітність та пологи | 00:20, 14.04.2021

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму.

Вагітні жінки, які споживають кофеїн (кава або чай), народжують дітей зі зменшеними показниками росту і ваги, передає Reuters з посиланням на Універси

Медики заборонили вагітним пити каву та чай

Вагітність та пологи | 23:00, 13.04.2021

Вагітні жінки, які споживають кофеїн (кава або чай), народжують дітей зі зменшеними показниками росту і ваги, передає Reuters з посиланням на Університетський коледж Дубліна.

Для дитинки важливо обирати ім'я, з яким буде комфортно жити у будь-якому куточку світу.

Обираємо універсальне ім'я для малюка

Плануємо дитину | 22:00, 13.04.2021

Для дитинки важливо обирати ім'я, з яким буде комфортно жити у будь-якому куточку світу.

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Полегшуємо стан при токсикозі

Мама | 20:30, 13.04.2021

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: