Чи може алкоголь знизити фертильність?

Adoption
Date
  • 1765 Переглядів
Як всім відомо, вживання алкоголю під час вагітності – це заборона. Однак новітні дослідження показують, що краще відмовитися від випивки за три місяці до того, як ви спробуєте завагітніти.

3216_1545683267_kakoy-alkogol-pit-retina.jpg (27.68 Kb)


Існує суперечлива інформація про те, скільки алкоголю безпечно вживати під час вагітності та під час спроби завагітніти. Деякі джерела стверджують, що ви не повинні пити взагалі під час вагітності, в той час як інші стверджують, що маленький келишок алкоголю на тиждень цілком допустимий.

Але щоб бути в безпеці, краще взагалі уникати випивки напередодні зачаття і протягом всієї вагітності. Таким чином ви знаєте, що ризик проблем, пов’язаних з алкоголем, буде нульовим.

Отже, як алкоголь знижує фертильність?

На жаль, дослідники не встановили, як пияцтво знижує зачаття, але стає все більш очевидним, що воно дійсно може зробити саме це. Деякі експерти вважають, що навіть невелике вживання алкоголю може знизити ймовірність зачаття. Очевидно, що це не жорстке правило, оскільки алкоголь впливає на всіх по-різному, але якщо ви дійсно хочете максимізувати свої шанси зачати дитину, краще повністю припинити пити. Це особливо вірно, якщо у вас були проблеми з безпліддям у минулому або якщо ви намагаєтеся завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Поки ви намагаєтеся завагітніти, чоловік також повинен обмежити вживання алкоголю. Це може призвести до зниження рівня тестостерону та меншої активності сперматозоїдів, не кажучи вже про сумний вплив на продуктивність! Вашому партнеру не обов’язково потрібно повністю відмовитися від алкоголю, але він обов’язково повинен звести його до мінімуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, алкоголю, вагітності, вживання, одиниць, тиждень, алкоголь, знизити, зачаття, завагітніти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: