Чи можуть інтенсивні вправи на ранніх термінах вагітності спричинити викидень?

Adoption
Date
  • 592 Переглядів
Багато вагітних жінок бояться займатися фізичною активністю через здоров'я і благополуччя своєї дитини. Гінекологи стверджують, що щоденні фізичні вправи повинні бути частиною вагітності, а самі фізичні вправи не вважаються причиною викидня.

7427_960_crop_3.jpg (17.58 Kb)

Існують параметри інтенсивності тренувань, яких слід дотримуватися під час вагітності, але на ранніх термінах ваше тіло не зазнає серйозних змін.

Більшість викиднів відбувається протягом перших 13 тижнів вагітності, і це час, коли ваше тіло все ще може бути найбільш фізично активним. Проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж займатися фізичною активністю під час вагітності.

Протипоказання до занять спортом під час вагітності
Вагітні жінки повинні знати про симптоми та побічні ефекти, які є ознаками припинення фізичної активності, щоб обмежити страхи «а що, якщо?» і "що це означає?" під час фізичних вправ.

Щоб забезпечити безпеку для вас і вашої дитини, не продовжуйте інтенсивні вправи, якщо у вас є вагінальна кровотеча, сильний біль у грудях, набряк гомілки, зниження рухливості плода та підтікання амніотичної рідини. Утримайтеся від фізичних вправ, якщо у вас є ортопедичні обмеження, ви завзятий курець, маєте надзвичайно низьку вагу, патологічне ожиріння, маєте захворювання серця, легенів, ризик передчасних пологів або гіпертонію, спричинену вагітністю.

Безпека вправ
У першому триместрі ви все ще можете виконувати вправи, лежачи на спині, не впливаючи на артеріальний тиск або кровообіг.

Це дасть час для багатьох додаткових основних вправ, які допоможуть зміцнити живіт і м’язи пологів. Акушери повідомляють, що перші 24 тижні, як правило, більш практичні для жінок, які займаються фізичними вправами, тому можна досягти вищої інтенсивності вправ. Прислухайтеся до свого організму та утримуйтесь від перенапруження, як це було б, коли ви не були вагітні. Висока інтенсивність фізичних вправ більше загрожує розвитком гестаційної гіпертензії.

Параметри вправ протягом першого триместру
Гінекологи мають загальні рекомендації щодо безпечних фізичних вправ під час вагітності. Фізично здорові жінки можуть займатися спортом як до пологів, але жінкам, які не займалися спортом тривалий час, слід починати з нижчої та більш контрольованої інтенсивності. Виконуючи вправи в першому триместрі, намагайтеся бути активними принаймні 30 хвилин на день і працюйте до цього часу, якщо ви не можете досягти цього відразу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, вправи, фізичних, пологів, виконання, спорт, інтенсивності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: