7 способів впливу вагітних жінок на дітей

Adoption
Date
  • 121 Переглядів
Те, як виглядає малюк і як він буде поводитися, певною мірою визначають гени, які дитина успадковує від своїх батьків. Але оточення дітей також відіграє роль, ким вони зрештою стануть, і це середовище починається в утробі матері.

2002_728x546_1_38c8dc636c2093a15e226b68b86d30ae-1706x1280_0xac120003_9383138471604420721.jpeg (60.15 Kb)


Більшість майбутніх жінок попереджають, що вживання алкоголю, куріння і навіть споживання непастеризованих сирів може мати серйозні наслідки для росту та розвитку їхніх ненароджених дітей.

Але є й інші способи впливу вагітної жінки на подальше здоров'я дитини.

Ось сім дивовижних способів, як вагітні мами можуть вплинути на своїх дітей, і поради щодо того, як вони можуть захистити свою вагітність.

1. Скиньте кілограми до вагітності
Ожиріння у матері підвищує ризик розвитку гестаційного діабету у жінки або передчасних пологів, а також ризик ожиріння та діабету у дитини. Недавні дослідження також пов’язали вагу жінки до вагітності з ризиком розвитку астми у її дитини.

Дослідження, опубліковане в січні, показало, що майже 12 відсотків із 1100 дітей, народжених матерями з ожирінням, мали часті хрипи у віці 14 місяців, порівняно з менш ніж 4 відсотками дітей, народжених матерями з нормальною вагою.

Регулярні фізичні вправи можуть допомогти. Навіть якщо матері не були активними до того, як завагітніти, вони повинні прагнути гуляти принаймні 20 хвилин чотири рази на тиждень.

2. Пийте каву в помірних кількостях
Лікарі та дослідники знають, що велике споживання кофеїну під час вагітності може завдати шкоди плоду, але те, скільки кофеїну може бути шкідливим, є предметом багатьох дискусій.

Американський коледж акушерів і гінекологів рекомендує вагітним жінкам обмежити себе до 200 міліграмів або менше кофеїну щодня, що еквівалентно двом чашкам міцної кави.

Однак дослідження, опубліковане минулого місяця, показало, що набагато менший вміст кофеїну пов’язаний із підвищеним ризиком того, що діти будуть меншими за норму при народженні.

3. Уникайте пасивного куріння
Життя в задимленому середовищі вже давно пов’язане з астмою та проблемами дихання у дітей, але нові дослідження показують, що навіть вплив пасивного куріння в утробі матері може призвести до проблем зі здоров’ям пізніше.

Одне дослідження матерів і дітей у Китаї показало, що у дітей, народжених від матерів, які зазнали впливу пасивного диму під час вагітності, у п’ятирічному віці вдвічі частіше розвиваються проблеми з увагою та агресією, ніж у дітей матерів, які не зазнавали впливу диму.

4. Обговоріть з лікарем антидепресанти
Понад 13 відсотків жінок приймають антидепресанти під час вагітності. Згідно з останніми дослідженнями, це може мати тривалий вплив на плід, що розвивається.

Дослідники виявили, що прийом селективного інгібітора зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС) під час вагітності може бути пов’язаний із вищим ризиком викиднів, вроджених дефектів, передчасних пологів і поведінкових проблем, включаючи аутизм. Близько 3 відсотків жінок, які приймають антидепресанти під час вагітності, повідомляють про використання СІЗЗС.

Когнітивно-поведінкова терапія, яка включає консультування, але не медикаменти, повинна бути першою лінією лікування депресії у жінок дітородного вікуі.

Але прийом антидепресантів приносить користь жінкам з психічними розладами. Поговоріть зі своїм лікарем про ліки, які ви приймаєте, перш ніж завагітніти.

5. Вітамін "D"
Згідно з одним нещодавнім дослідженням, жінки, які планують завагітніти, можуть захотіти перевірити рівень вітаміну D.

З’являється все більше доказів того, що низький рівень «сонячного вітаміну» під час вагітності може призвести до проблем зі здоров’ям матері та дитини, заявили дослідники з Університету Калгарі. Огляд понад 30 досліджень пов’язує низький рівень вітаміну D з підвищеним ризиком гестаційного діабету, прееклампсії та низької ваги при народженні.

6. Уникайте погано обробленого м’яса
За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, приблизно кожен шостий випадок лістеріозу, харчової хвороби, викликаної бактерією Listeria, виникає під час вагітності.

Хоча ризик зараження лістеріозом під час вагітності може бути невеликим, наслідки можуть бути серйозними. Інфекція Listeria може призвести до передчасних пологів, інфікування немовляти та навіть мертвонародження

Оброблене м’ясо, таке як хот-доги, шматочки гастрономії та копчений лосось, може заразитися Listeria ще до того, як його запакують. На жаль, лістерія може бути будь-де. Лікарі рекомендуть мити всі фрукти та овочі та розігрівати все оброблене м’ясо в мікрохвильовій печі принаймні до 150 градусів перед вживанням.

7. Захист від забруднення повітря
Згідно з великим міжнародним дослідженням, опублікованим на початку цього року, вдихання забрудненого повітря на вулиці під час вагітності може дещо збільшити ризик народження дитини з меншою вагою при народженні.

Хоча жінки не завжди можуть змінити місце проживання чи роботи, уникнення руху в години пік, а також простоювання вантажівок, автобусів і автомобілів може допомогти.

Збільшення споживання фруктів і овочів під час вагітності може допомогти захистити від наслідків забруднення повітря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, матері, розвиток, дитини, вплив, способи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Астрологи знають, під якими знаками народжуються найласкавіші та найчутливіші діти.

У якому місяці народжуються найласкавіші діти?

Плануємо дитину | 12:00, 14.03.2023

Астрологи знають, під якими знаками народжуються найласкавіші та найчутливіші діти.

Виявляється, деякі знаки зодіаку буквально «примагнічують» до себе гроші. Можливо, вони мають комерційну жилку чи особливе чуття на успіх. Астрологи п

Місяці, в які народжуються майбутні багатії

Плануємо дитину | 10:00, 14.03.2023

Виявляється, деякі знаки зодіаку буквально «примагнічують» до себе гроші. Можливо, вони мають комерційну жилку чи особливе чуття на успіх. Астрологи припускають, що місяць народження може впливати на дитину. Під цими трьома сузір'ями народжуються діт

Згадуємо шкільну програму. ХХ – це хромосоми жінок, XY – хромосоми чоловіків. Якщо жіночу яйцеклітину запліднить сперматозоїд із Х-хромосомою, на світ

Як зачати хлопчика

Плануємо дитину | 07:00, 14.03.2023

Згадуємо шкільну програму. ХХ – це хромосоми жінок, XY – хромосоми чоловіків. Якщо жіночу яйцеклітину запліднить сперматозоїд із Х-хромосомою, на світ з'явиться дівчинка, якщо сперматозоїд із Y-хромосомою – хлопчик. Доведено, що найактивніші Y-сперма

Ваша дитина в ті дев'ять місяців, що ви носите її в собі, — найважливіша робота у світі. Спершу малюк розміром з макову росинку, потім з горошинку, а

5 цікавих речей, які дитина витворяє під час УЗД

Я вагітна | 08:00, 13.03.2023

Ваша дитина в ті дев'ять місяців, що ви носите її в собі, — найважливіша робота у світі. Спершу малюк розміром з макову росинку, потім з горошинку, а ось уже і термін першого скринінгу підійшов і ви нарешті зможете побачити своє майбутнє дитя на УЗД.

Є думка, якщо материнський інстинкт не прокинувся до зачаття, він прокинеться про час вагітності. Якщо не прокинувся під час вагітності, він прокинеть

4 ознаки того, що жінка підсвідомо не хоче дітей

Плануємо дитину | 05:00, 13.03.2023

Є думка, якщо материнський інстинкт не прокинувся до зачаття, він прокинеться про час вагітності. Якщо не прокинувся під час вагітності, він прокинеться одразу, як візьмеш на руки немовляти. А якщо не прокинувся навіть після цього? Привіт, післяполог

Допустима кількість набраних кілограмів залежить від конституції тіла жінки. При нормальній статурі за вагітність потрібно набрати від 10 до 12 кг. Як

Що вважають зайвою вагою при вагітності?

Я вагітна | 12:00, 12.03.2023

Допустима кількість набраних кілограмів залежить від конституції тіла жінки. При нормальній статурі за вагітність потрібно набрати від 10 до 12 кг. Якщо жінка до зачаття дитини була схильна до повноти, її максимальне збільшення ваги – 8 кг. Вагітним

У міру зростання плід чинить тиск на всі внутрішні органи. Матка збільшується і починає давити на ребра. Чим ближче до пологів, тим більшим стає малюк

Причини болю під ребрами при вагітності

Я вагітна | 05:00, 12.03.2023

У міру зростання плід чинить тиск на всі внутрішні органи. Матка збільшується і починає давити на ребра. Чим ближче до пологів, тим більшим стає малюк. Він починає сильніше штовхатися і крутитися. Всі удари припадають на область ребер та виявляються

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: