Депресія під час вагітності, пов'язана з гестаційним діабетом

Adoption
Date
  • 61 Переглядів
Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я дитини та людського розвитку, у жінок, які повідомили, що відчували депресію на ранніх термінах вагітності, частіше розвивався гестаційний діабет на пізніх термінах вагітності.

7989_depressyia.png (267.5 Kb)

Гестаційний діабет - це тип діабету, який виникає під час вагітності. Якщо у людини діабет, організм не може належним чином контролювати рівень цукру в крові. Під час вагітності цукровий діабет може загрожувати як матері, так і дитині. У жінок може розвинутися стан високого кров'яного тиску, який називається прееклампсією, що може стати небезпечним для життя, а діти можуть вирости занадто великими всередині матки, що може ускладнити пологи.

Під час дослідження вчені оцінювали дані приблизно 2800 жінок, які брали участь у дослідженні NICHD Fetal Growth Studies-Singleton Cohort, тривалому дослідженні, яке відстежувало здоров’я жінок і їхніх дітей під час і після вагітності.

Жінки, які брали участь у дослідженні, заповнювали анкети в першому та другому триместрах вагітності та через шість тижнів після пологів, вказуючи, чи були у них симптоми депресії. Грунтуючись на цих відповідях, дослідники розрахували «оцінку депресії» кожної жінки. Крім того, дослідники переглянули медичну документацію жінок, щоб перевірити, чи не було у них гестаційного діабету.

Результати показали, що жінки з найвищими показниками депресії в першому та другому триместрах мали втричі більше шансів мати гестаційний діабет, ніж жінки з нижчими показниками депресії.

Крім того, дослідники виявили, що жінки, які мали гестаційний діабет, мали в чотири рази більше шансів на розвиток післяпологової депресії порівняно з жінками, які не мали гестаційного діабету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, діабет, гестаційний, депресія, термін, дослідження, дослідники, стрес


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять ба

ТОП найкращих продуктів, які варто їсти під час вагітності

Вагітність та пологи | 00:30, 06.02.2023

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять багато порожніх калорій. Це допоможе вам і вашій дитині отримати необхідні вітаміни та мінерали.

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати й

Грип під час вагітності: як уберегтися

Вагітність та пологи | 08:30, 05.02.2023

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати його, якщо ви захворіли на грип під час вагітності.

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не ст

Субхоріальна кровотеча під час вагітності: чи варто хвилюватись?

Вагітність та пологи | 01:30, 05.02.2023

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не становить ризику для вас чи вашої дитини. Ось що вам потрібно знати.

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та

Відшарування плаценти: симптоми та лікування

Вагітність та пологи | 19:00, 04.02.2023

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та лікування знижують ризики як для матері, так і для дитини.

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: