Все про вагітність: з перших днів зачаття

Adoption
Date
  • 9525 Переглядів
2965_img_0502.jpg

З настанням вагітності в організмі жінки відбуваються анатомічні, біологічні, фізіологічні зміни, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку.


Збільшення ваги, розмірів матки і грудей є явними змінами тіла майбутньої мами. Інші, більш приховані зміни, відбуваються в системах кровообігу, дихання, травлення, сечовиділення...


Ми допоможемо вам знайти відповіді на всі хвилюючі запитання:

1. Це просто неймовірне щастя - бути вагітною! Це почуття допоможе Вам пережити фізичні нездужання і тривоги перших місяців. Вагітність — яскраве підтвердження того, що ви створені для того, щоби бути мамою.

2. Тест на вагітність: тест-набори, які існують у продажу, засновані на дослідженні сечі. Вони легкі у застосуванні і за умови точного дотримання інструкції швидко покажуть, вагітна Ви чи ні. Однак будьте уважні: можливо, Ви зробили аналіз надто рано, або цей тест недостатньо чуттєвий. Надто маленька концентрація сечі може призвести до неправильного результату.

3. Молочниця під час вагітності - якщо ви вже очікуєте дитину або є прихильниками планованої вагітності, в будь-якому випадку проблеми вашого самопочуття, які можуть становити загрозу для вагітності, або здоров'я плоду чи новонародженого, повинні бути усунуті або скориговані заздалегідь. Першою серйозною проблемою є молочниця. Варто потурбуватися про лікування до четвертого місяця вагітності, інакше позбутися грибка буде складно.

4. Раціон майбутньої мами - одна з основних умов нормального розвитку плоду, сприятливого протікання вагітності і завершення вагітності й пологів. Тому харчування повинно бути організованим правильно і своєчасно постачати організму вітаміни і мінерали з свіжої, правильно приготовленої, смачної їжі.Організм жінки повинен бути добре підготовленим до появи малюка і не варто собі відмовляти у їжі.

5. Які вітаміни варто приймати, коли чекаєш малюка? Вітаміни — органічні речовини, що надходять в організм людини з їжею і забезпечують нормальний обмін речовин, його фізіологічне функціонування. Більшість вітамінів в організмі не синтезуються. Деякі синтезуються, але недостатньо. Тому особливо важливо, щоб вітаміни надходили регулярно. Адже значення їх в процесі життєдіяльності організму дуже велике, особливо коли йдеться про період вагітності.

6. Що робити, коли вагітна жінка захворіла? Часто вагітні жінки турбуються з приводу застуди, як їм лікуватися: народними методами чи ліками з аптеки. Пам'ятайте: перед тим, як приймати ліки, читайте інструкцію, чи немає протипоказань для вагітності.

7. Токсикоз. Канадські фахівці стверджують, що сильний токсикоз під час вагітності впливає на інтелектуальний розвиток дитини.За статистикою, ранкове нездужання супроводжує 80% вагітностей. Вчені вважають, що токсикоз виникає в процесі швидкого розвитку плоду.

8. Безпліддя - дослідження показують, що існує зв'язок між надмірним вживанням кави жінками і труднощами при спробі завагітніти. Якщо зовсім припинити прийом кави занадто важко, то постарайтеся обмежити себе однією чашкою на день і використовуйте кави без кофеїну. Не забувайте, що газовані напої та шоколад також містять кофеїн.

9. Аборт. Показання для вакуумного переривання вагітності: невдалий медикаментозний аборт, неправильний розвиток або аномалії плоду, наявність хронічного захворювання, яке загрожує здоров'ю або життю матері, за бажанням жінки, якщо у неї немає для цього протипоказань.

10. Викидень. Навіть після позитивного результату тесту на вагітність шанс не виносити дитину дорівнює приблизно 15%. Жінки, що пережили викидень, згодом успішно вагітніють і народжують, лише один-два відсотки не можуть народити після викидню.

Існує кілька причин, що викликають викидні. Це перенесені захворювання (які пов'язані зі статевою системою, так і не пов'язані), відхилення в хромосомному наборі, проблеми імунної системи, пороки статевої системи.

11. Що відбувається з малюком на кожному тижні вагітності? Ваше дитя розвивається значно швидше, ніж ви собі можете уявити! Говоріть з дитиною, адже для її розвитку так важливий мамин голос. Не забувайте про класичну музику. І - жодних стресів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, плануємо дитину, пологи, мама, жінка, чоловік, секс, протизаплідні, безпліддя, аборт, психологія. стосунки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: