Як реагувати на підліткове хамство?

Adoption
Date
  • 397 Переглядів
Перепади настрою властиві людям у підлітковому віці. Рекомендуємо прислухатись до порад психолога.

Боротьба з підлітковим хамством


Будь-які емоції - це норма

Зрозумійте, що дитина має право висловлювати свої емоції. Найчастіше він починає провокувати батьків на конфлікти, ставить під сумнів усталені цінності і авторитети. Така поведінка - це природний процес відділення від батьків, який характерний для підліткового віку. Терпляче ставитеся до цього, що не бачать люди на провокації і зберігайте нейтралітет.

Встановлюйте межі дозволеного

З повагою розуміючи і приймаючи бажання дитини проявити себе через конфліктну поведінку, не дозволяйте дитині сідати вам на шию. Окресліть кордону, хто в родині головний і авторитет, - це непохитна істина. Скажіть підлітку, що ви розумієте причину такої поведінки, ставлення з повагою, але ображати себе ви не дасте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому підлітки бувають жорстокими?

Уникайте грубощів

Не дозволяйте дитині навіть в найгостріших конфліктних ситуаціях опускатися до того, щоб використовуватися нецензурні вирази. Припиняйте будь-яку подібну спробу, не прагнете грубити і відповідати тим же. Це категорично заборонено.

Зрозумійте, що ви мама або тато дорослішає людини зі своїми поглядами і переконаннями. Чи не намагайтеся приймати всі рішення за нього. Враховуйте інтереси дитини і намагайтеся знайти компроміси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підлітки, хамство, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Основні помилки молодих татусів

Тато | 15:30, 02.12.2020

Про помилки молодих батьків - читайте у матеріалі.

Як каже Євген Комаровський, діти не влаштовують істерик перед шкафом, а перед мамою і татом, знаючи, що вони на неї відреагують. Це вже маленька маніп

Чому дитина вами керує?

Сімейні справи | 20:20, 01.12.2020

Як каже Євген Комаровський, діти не влаштовують істерик перед шкафом, а перед мамою і татом, знаючи, що вони на неї відреагують. Це вже маленька маніпуляція і якщо ви на неї піддаєтесь, це ваш шлях до провалу виховання. Результат тут лише один - ви б

Дитина не слухається: як вирішити проблему?

Дитина | 18:00, 01.12.2020

Гіперактивні діти часто можуть проявляти непослух. Але батьки можуть вирішити проблему, якщо дослухатимуться потреб психологів.

Як допомогти дитині вибрати професію?

Дитина | 18:00, 29.11.2020

Вибір професії і місця навчання - це тривалий процес, який може зайняти кілька місяців або більше. При виборі професії поговоріть з дитиною, до чого вона більше схильна, який вид роботи вважає привабливим для себе.

Чому діти брешуть батькам?

Мама | 19:45, 25.11.2020

Дитина може іноді прибрехати.

Виховання хлопчика: які помилки роблять батьки?

Дитина | 20:30, 23.11.2020

Навіть якщо ви дотримуєтеся "модних" поглядів про те, що у виховання не повинно бути статі, завжди варто пам'ятати про специфіку хлопчаків.

Як реагувати на підліткове хамство?

Виховання | 23:00, 20.11.2020

Перепади настрою властиві людям у підлітковому віці. Рекомендуємо прислухатись до порад психолога.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: