Чому дитина вдень у животику мами спокійна, а вночі штовхається?

Adoption
Date
  • 61 Переглядів
Активність дитини дуже пов’язана з тим, чим займається мама. Якщо вдень ви багато проявляли активність, дитина поводиться більш спокійно або за постійним рухом ви не помічаєте його поштовхів і навпаки, якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, малюк активно штовхається.

9637_2.jpg (20.47 Kb)

Це пояснює питання, чому дитина вдень спить, а вночі штовхає. Також активність малюка збільшується після того, як ви поїли, особливо, якщо у вашій крові підвищився рівень глюкози. Так що, якщо ви поїли шоколадку, чекайте швидкої активності дитинки. І якщо раптом ваша дитина притихла, ви можете самі спровокувати його на поштовхи, поївши що-небудь солодке. Всі стреси, хвилювання і переживання, які мама відчувала за день, також змушують дитину штовхатися, тому що в крові з’являється адреналін.
Чіткої відповіді на питання, чому дитина вдень спить, а вночі ворушиться, немає, а зростаюча активність дитини вночі також може пояснюватися тим, що ви вибрали незручну для нього позу для сну, або ви передавили нижню порожнисту вену і дитині просто не вистачає кисню, або ж просто ви поїли на ніч.

У період з 24-й по 28-й тиждень спостерігається підвищена активність плода, а з 28-го по 32-й тиждень ця активність стає мало не постійною. Ви навіть зможете для себе розрахувати періоди його відпочинку або рухливості. Також враховуйте індивідуальні якості дитини, кожне з яких має свій розвиток і ритм. Дитина може бути і спокійною, і дуже непосидючою. Не хвилюйтеся, якщо його активність буде неритмічною, варто переживати, якщо ця активність зменшилася або зникла зовсім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, вагітність, активність плода


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Найкращий пора року для зачаття дитини

Плануємо дитину | 20:30, 15.04.2021

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Полегшуємо стан при токсикозі

Мама | 20:30, 13.04.2021

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Пологи | 05:00, 09.04.2021

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Ефективні пози для швидкого зачаття малюка

Зачаття | 20:30, 08.04.2021

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття

Фахівці розповіли, як парам готуватись до зачаття та вагітності

Мама | 12:30, 07.04.2021

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття.

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Підготовка первістка до появи малюка в родині

Психологія | 09:30, 07.04.2021

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за май

Заборонені продукти для вагітних

Я вагітна | 07:00, 23.03.2021

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за майбутнього малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: