Створено чат-бот для вагітних: які його можливості?

Adoption
Date
  • 161 Переглядів
Майбутнім мамам корисно знати про медичні послуги, які держава має надавати їм безкоштовно. Дані про такі послуги нещодавно зібрали в один зручний чат-бот: Буду мамою — це спеціалізований сервіс для вагітних, розроблений на основі відкритих даних. Завдяки чат-боту жінки, які планують вагітність, знайдуть усю необхідну інформацію про свої права та гарантовані державою послуги.

8415_3.jpg (39 Kb)

Чат-бот Буду мамою містить покроковий алгоритм, як отримати безоплатний супровід вагітності, медичну допомогу при пологах і неонатальні послуги.

Корисна платформа розташована у Telegram та Viber. Щоб скористатися нею, жінці потрібно вказати тиждень вагітності, натомість вона отримає повний перелік необхідних обстежень та аналізів згідно з її терміном.

Також чат-бот допомагає знайти найближчу жіночу консультацію та пологовий будинок, де отримати всі послуги та здати необхідні аналізи можна безплатно.

Зараз розробники чат-бота додали новий розділ — антикорупційний, який має на меті боротися з корупцією у лікарнях.

Так, тепер вагітна зможе дізнатися, скільки конкретний медичний заклад отримує коштів від держави за ведення вагітності в амбулаторних умовах, медичну допомогу під час пологів, допомогу новонародженим у складних неонатальних випадках як у розрахунку за одну особу, так і загалом за рік.

Буду мамою: як дізнатися про фінансування медзакладу
Для того, щоб отримати детальну інформацію про фінансування медзакладу державою, у чат-боті Буду мамою потрібно виконати кілька кроків.

Натисни у меню на Вагітність (Жіночі консультації) або Пологи (Пологові будинки).
Обери опцію Про гроші.
Якщо тобі відмовляють у безплатних послугах, ти також можеш прочитати інструкцію у чат-боті, що робити у такому випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чат-бот для вагітних


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

Вага мами впливає на ризик невиношування вагітності

Плануємо дитину | 12:10, 15.07.2024

У надто худорлявих і надто повних жінок ризик викиднів вищий, ніж у жінок із середньою вагою.

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: