Виховання двійнят: основні правила

Adoption
Date
  • 2808 Переглядів
Головні правила для дітей двійняток або близняток.
5472_dviinyata.jpg (217.37 Kb)

1. Не слід намагатися виділити кращого з дітей, щоб позиціонувати його як приклад для іншого. Їх дитячі успіхи взагалі не потрібно порівнювати, суперництво заохочувати ні до чого. Краще просто привчити їх до формальної поваги особистого простору один одного: індивідуальні іграшки брати тільки після дозволу. Також важливо дозволити їм наполягати на своїх правах і не використовувати в спілкуванні маніпулятивних фраз, типу: "Не будь жаднюгою".

2. Зовнішня схожість нічого не говорить про темперамент, який може кардинально відрізнятися навіть у немовлят. Мамі варто відразу приділити увагу цій різниці, щоб відповідно будувати манеру спілкування з кожною дитиною. Потрібно виділяти час для індивідуальних занять з кожним з малюків, щоб вони мали можливість вільно розкрити свої здібності. Якщо ж близнюки будуть постійно займатися разом, то згодом їх буде нелегко відучити наслідувати один одному.

3. З цією ж метою не рекомендується їм купувати абсолютно однаковий одяг. Набагато краще придбати схожі речі, але з помітними відмінностями. Не варто очікувати, що повторення умов змусить жити їхня душа в душу. Конфліктні ситуації періодично будуть виникати, а сварки неминучі. Краще всіляко нагадувати їм, як добре, що їх у вас двоє і що їм ніколи не буде нудно. Прекрасно, якщо умовою їх дитячих ігор буде досягнення якоїсь спільної мети, а не просто мотив змагання. І так, нехай у кожного буде свій торт на день народження.

4. Слід припиняти марнославство і відчуття переваги одного над іншим. Рівноправність має дотримуватися і при покаранні: якщо обидва винні, то і карати слід обох. В цілому ж, мамі варто навчити їх вирішувати свої суперечки самостійно, без втручання дорослих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, двійнята, близнята, правила, виховання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може за

Чим поліомієліт загрожує дітям і як запобігти зараження?

Хвороби | 06:20, 27.05.2024

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може залишатись на іграшках та побутових речах.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмі

Як на дитину впливає синдром відмінника?

Школярі | 01:30, 26.05.2024

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмінних оцінок. Такі вимоги можуть нанести психологічну травму чаду в дорослому віці.

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.

Як сформувати здорові харчові звички в школяра

Дитяче харчування | 00:30, 26.05.2024

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.


Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: