Чи потрібна дитині музична школа

Adoption
Date
  • 935 Переглядів
У школах доволі часто, з початкових класів відбирають дітей на додаткові заняття музикою, які мають слух і гарно співають, але чи потрібно це дитині - читайте далі.
8602_muzika.jpg (31.41 Kb)


Вчителі музики вимагають від свого учня, щоб він вдома приділяв цьому заняттю по дві години кожного дня. Час, який дитині доведеться проводити за інструментом, залежить від його вміння читати ноти з листа і запам'ятовувати матеріал, але дві години на день - це мінімум, особливо в старших класах.

У звичайної навчальної музично-шкільної програми, крім звичайних уроків, буде ще хор, заняття з сольфеджіо та з історії музики. Три-чотири рази на тиждень після звичайної школи дитині треба буде відпрацьовувати другу зміну в музичній.

Крім витрачається часу, друга проблема музичних шкіл - вчителі. Вони строгі, часто схильні принижувати учнів і в цілому створювати стресові умови.

Тому головне, що треба зрозуміти перед тим, як віддавати дитину на музичні заняття - це бажання самої дитини. Вона співає? Пише музику чи вірші? Намагається грати на всіх предметах, які трапляються під рукою чи на музичний інструментах? Якщо так - тоді дитина готова ставати музикантом.

Оскільки для здоров'я школяра музичні вправи несуть більше шкоди, ніж користі: це сидяче заняття, а діти і так занадто багато часу проводять за столом, також потрібно бути стресостійким, багато репетирувати і вчити, а ще придбати той чи інший інструмент додому, який недешево коштує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток дитини, заняття, навчання, музична школа, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Гігієна рота повинна бути комплексною!

Як привчити дитину чистити язик

Дитина | 10:00, 25.02.2020

Гігієна рота повинна бути комплексною!


Коли проколювати вушка і які прикраси обирати?

Що потрібно знати про перші сережки для дівчинки

Дитина | 12:00, 24.02.2020

Коли проколювати вушка і які прикраси обирати?


Звернули увагу на родимі плями у малюка?

Що таке гемангіоми і коли їх потрібно лікувати?

Дитина | 17:00, 22.02.2020

Звернули увагу на родимі плями у малюка?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: