Симптоми алергії на антибіотики у немовляти

Adoption
Date
  • 366 Переглядів
Антибіотики, такі як пеніцилін, є антибактеріальними засобами, які використовуються для лікування інфекцій, спричинених такими мікроорганізмами, як бактерії, гриби та паразити.

47_allergopaneli.jpg (18.13 Kb)

Антибіотики, такі як пеніцилін і амоксицилін, вбивають бактеріальний організм, тоді як антибіотики, такі як еритроміцин, пригнічують синтез бактеріальних білків, що зупиняє розмноження бактерій.

Пеніцилін є найчастішою причиною серйозних алергічних реакцій у дітей. Зателефонуйте до служби екстреної допомоги, коли з’являться певні симптоми, щоб отримати медичну допомогу щодо реакцій, що загрожують життю.

Висипання
Розвиток висипу, кропив’янки та свербіння шкіри є загальними симптомами алергічної реакції на антибіотики. Кропив’янка, яка піднімається та сильно свербить, є справжнім показником алергічної реакції на антибіотики, особливо на пеніцилін. Висип може розвинутися у 13 відсотків дітей, які приймають амоксицилін або ампіцилін. Ці висипання плоскі, з плямами й поширюються по всьому тілу. Вони часто починаються через кілька днів після лікування та починаються на одній ділянці тіла та поступово поширюються на більші ділянки.

Набряк тканин
Вироблення антитіл IgE у відповідь на антибіотики, в першу чергу пеніцилін, призводить до вивільнення гістаміну.

Гістамін викликає розширення кровоносних судин, втрату рідини з капілярів і локальний набряк. Почервоніння шкіри, а також набряк обличчя, очей, язика та губ є поширеними алергічними реакціями на антибіотики. У вашої дитини також може спостерігатися набряк тканини під шкірою, схожий на кропив’янку.

Цей тип набряку відомий як ангіоневротичний набряк і зазвичай виникає навколо очей і губ. Це також може виникати всередині горла, спричиняючи стискання або закривання горла.

Респіраторні симптоми
Хрипи, стиснення в горлі та утруднене дихання є загальними симптомами алергічної реакції на антибіотики.

Набряк язика та горла може спричинити утруднення дихання та хрипи у вашої дитини.

Дихальні шляхи, що ведуть до легенів вашої дитини, можуть звужуватися, і здатність легенів переробляти кисень може бути порушена. Це може бути надзвичайно небезпечно, тому негайно зверніться за медичною допомогою для вашої дитини.

Анафілаксія
Найбільш серйозна алергічна реакція на антибіотики, відома як анафілактична реакція, може бути летальною.

Анафаллактична реакція на антибіотик зазвичай виникає негайно, а симптоми включають набряк горла або язика, порушення дихання, хрипи, запаморочення, блювоту, діарею, біль у животі, падіння артеріального тиску, запаморочення або втрату свідомості. Анафілаксія є надзвичайно небезпечною реакцією, яка може призвести до смерті, тому викликайте службу екстреної допомоги для негайної медичної допомоги вашій дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Симптоми алергії, алергія на антибіотики, у немовляти, мама, сайт для мам, дитина, антибіотики, набряк, пеніцилін, реакції, алергічна, дихання, симптоми, Набряк, допомога


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: