Як виправити поставу дитини?

Adoption
Date
  • 250 Переглядів
Проблеми з поставою у дітей і дорослих сьогодні зустрічаються досить часто. Річ у тому, що сучасне покоління набагато довше сидить, при цьому значно менше рухається. Безліч професій перетворилися в сидячі, що, безумовно, впливає на наш фізичний стан. Надзвичайно важливо стежити за поставою дітей, щоб не допустити розвитку сколіозу. Особливо актуально це для учнів шкіл, в яких немає спеціальних меблів. Ми зібрали найпростіші та найефективніші вправи для постави, які ви зможете робити разом з дітьми.

5527_1.jpg (25.03 Kb)


Проблема постави – одна з одвічних проблем, бо спина потребує постійних тренувань і зміцнення. Гарна постава, як правило, у тих людей, які займаються спортом, гімнастикою або танцями. Фахівці відзначають, що тренувати поставу потрібно з самого раннього віку.

Найефективніше зміцнювати поставу за допомогою шведської стінки. З нею можна робити безліч крутих вправ для всіх груп м’язів тіла. Сьогодні у продажу є невеликі стінки для установки вдома. Якщо шведської стінки у вас немає, можна обійтися комплексом вправ для спини. Єдине правило – вправи повинні бути регулярними. Як і з будь-яким тренуванням, тільки при регулярності можна досягти потрібного ефекту.

Комплекс вправ для виправлення постави
Ці вправи слід виконувати по 5-7 повторів за один підхід. Поступово, коли все буде добре виходити, кількість підходів можна збільшити до 5. Для занять вам знадобиться килимок і гімнастична палиця.

«Літак»
Ставимо ноги разом, а руки розводимо на рівні плечей. Тепер спробуйте політати, нахиляючи тулуб і руки в різні боки. Руки в ліктях при цьому згинати не потрібно.

«Млин»
Одну руку кладемо на пояс, а другу піднімаємо, описуючи кола вперед і назад. У міру того, як робиться вправа обертання потрібно прискорювати. Робимо підхід на одну руку, потім на другу.

«Дроворуб»
Ставимо ноги на ширині плечей. У руки потрібно взяти палицю, за допомогою якої робиться широкий замах назад і нахил вперед.

«Ластівка»
Ця вправа дозволяє зміцнити хребет. Ставимо ноги разом, а руки опускаємо по швах. Тепер відводимо праву ногу назад, а руки розкидаємо в сторону. Так потрібно стояти протягом 30 секунд, після чого повторити вправу з іншою ногою.

«Рибка»
Лягаємо на живіт, а руки витягуємо вперед. Піднімаємо руки й груди вгору, тягнемося до неба, після чого повертаємося в початкове положення. Тепер піднімаємо ноги, і знову повертаємося. Під кінець потрібно погойдатися з піднятими руками та ногами на животі.

«Велосипед»
Ця вправа дозволяє зміцнити прес, що важливо для формування правильної постави. Потрібно лягти на спину, піднявши ноги. Намагайтеся обертати ногами так, як ніби крутите педалі велосипеда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: постава дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Україна має рекорд. Максимальна відстань запливу немовляти у басейні

Дитина | 23:00, 02.03.2024

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Матюки вживають літні люди, молодь, чоловіки й жінки. Навіть школярі іноді шокують батьків непристойними словами, почутими на вулиці. Чи можна відучит

Чи можна відучити дитину говорити погані слова?

Дитина | 12:10, 02.03.2024

Матюки вживають літні люди, молодь, чоловіки й жінки. Навіть школярі іноді шокують батьків непристойними словами, почутими на вулиці. Чи можна відучити дітей вживати матюки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: