Дози ліків для дітей: Як і скільки давати

Adoption
Date
  • 263 Переглядів
Якщо ви даєте надто малу дозу ліків - ви не отримаєте покращення стану. Якщо ж, навпаки, перевищите дозу, це може обернутися алергічною реакцією, шоком і іншими неприємними побічними реакціями.

8532_5.jpg (32.65 Kb)

🔺Ібупрофен 10 мг/кг разова доза. Вага вашої дитини наприклад 7,5кг•10=75 мг ібупрофену. Суспензія в 5мл = 100 мг ібупрофену. 75мг =3,75мл суспензії.
Ібупрофен добова доза - не більше 30м/кг.

🔺Парацетамол разова доза 15мг/кг. Тепер ви вже знаєте, як рахувати. На кожній пляшці з сиропом написано - скільки діючої речовини міститься в 5мл сиропу.

Парацетамол допустима добова доза до 60мг/кг. Тобто разову дозу можна давати до 4разів. Чергувати не обов’язково. Якщо пройшло кілька годин - ви можете знову дати Парацетамол чи Ібупрофен. Головне не перевищувати добову допустиму дозу.

🔺Вібуркол, Лаферобіон - добова допустима доза невідома, бо це взагалі не ліки.

🔺Осетрон при блюванні 0,15мг/кг. Сироп юнорм або розчин осетрон з ампули. З ампули можна випити розчин, колоти не обов’язково!

🔺Амоксицилін при неускладнених інфекціях 30-50мг/кг добова доза, зазвичай за 2 прийоми.
При отиті доза потрібна більша! 90мг/кг на добу, в 2 прийоми.

🔺Пульмікорт (речовина будесонід) при ларингіті зі стенозом. Разова доза для інгаляцї дітям до 1 року 250мкг, до 2-3 разів на добу. Дітям з 1 року 500мкг до 2-3 разів на добу.

🔺Сальбутамол (вентолін) через небулайзер - при обструктивному бронхіті дітям 0,15мг/кг на 1 інгаляцію. Не менше ніж 2,5мг і не більше ніж 5мг за 1 інгаляцію. Інгаляції до 4 разів кожні 15-30хв до відчутного полегшення стану.

🔺Беродуал краплі для інгаляцій. Тут цікавіше. Доза іпратропію дітям до 20кг = 250мкг на 1 інгаляцію. Це 20крапель. Але інструкція пише, що можна максимально не більше 0,5мл за раз. Це 10 крапель. Тому виходить, якщо виконувати інструкцію - мусимо давати недостатньо ефективну дозу.
Або не виконувати інструкцію і лікувати нормально. Тобто сальбутамолом. Згідно рекомендацій міжнародних протоколів - щодо першої допомоги при обструкції бронхів при астмі або вірусному візингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ібупрофен інструкція, парацетамол інструкція, вібуркол інструкція, лаферобіон інструкція, осетрон інструкція, амоксицилін інструкція, пульмікорт інструкція, сальбутамол інструкція, вентолін інструкція, беродуал інструкція, нурофен інструкція, ліки для діт


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Вплив грипу на вагітність

Вагітність та пологи | 08:30, 21.11.2022

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Фолікуліт: симптоми, причини та фактори ризику

Хвороби | 23:00, 20.11.2022

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з

Як підняти гемоглобін у домашніх умовах?

Хвороби | 10:00, 20.11.2022

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з твоїм гемоглобіном, аналіз крові. Його необхідно здавати кожній людині раз на півроку. Причому зага

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВ

Що робити, коли дитина часто хворіє?

Дитина | 08:00, 16.11.2022

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВІ на рік для дитини, яка відвідує дитячий колектив, — це нормально. Відповідно, діагноз "дитина, що

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Причини нічних судом у ногах

Здоров'я | 10:00, 15.11.2022

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено

Чи може закладеність грудної клітки спричинити втрату голосу у дитини?

Дитина | 23:00, 14.11.2022

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено та хрипко, а ви чуєте булькання та вологість у грудях, не зволікайте, викликайте педіатра.

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я т

COVID-19 впливає на подальше психічне здоров’я та благополуччя людей

Хвороби | 19:00, 12.11.2022

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я та зниженням задоволеності життям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: