Вага і анкілозуючий спондиліт: що потрібно знати?

Adoption
Date
  • 327 Переглядів
Анкілозуючий спондиліт (АС) - це тип артриту, який викликає запалення в хребті та інших суглобах.

5626_29a6d5d1acbdd292271d16994e345340.jpg (16.82 Kb)Через природу цього стану маса тіла може впливати різними способами:

На втрату або збільшення ваги можуть впливати симптоми АС.
На симптоми АС та ефективність лікування може впливати вага.

Коливання ваги через анкілозуючий спондиліт

Втрата ваги

У той час як основними симптомами анкілозуючого спондиліту є біль у спині, скутість і біль у суглобах, існують різні інші симптоми, які ви можете відчувати.

AС може викликати такі симптоми, як:

втрата апетиту
втома
травний біль
запалення очей або зміни зору
втрата ваги
утруднення глибокого вдиху, якщо уражені ребра
шкірні висипання

Деякі з цих симптомів можуть бути пов’язані з хронічним запаленням, спричиненим АС.

Втрата апетиту і втрата ваги можуть посилити вашу втому і призвести до додаткових проблем. Управління травними ускладненнями, пов’язаними з АС, як-от запальні захворювання кишечника, такі як хвороба Крона, також може вплинути на вашу вагу та апетит.

Якщо у вас знижений апетит або втрата ваги, спробуйте:

вживання невеликих закусок або їжі кожні кілька годин
вживання різноманітної їжі
вживання в їжу продуктів з високим вмістом білка і калорій.

Лікування вашого АС повинно допомогти полегшити ці симптоми.

Якщо ви продовжуєте відчувати втрату ваги або знижений апетит, поговоріть зі своїм лікарем про можливі варіанти. Він може запропонувати спробувати інші ліки, додати добавки до свого раціону або попрацювати з дієтологом, щоб переконатися, що ви отримуєте потрібне вашому організму харчування.

Збільшення ваги

З іншого боку, іноді симптоми АС можуть сприяти збільшенню ваги. Біль, скутість і втома можуть ускладнити фізичну активність.

Ви також можете відчувати стрес та інші впливи на психічне здоров’я, які роблять фізичні вправи більш складними. Зниження рівня вашої активності може призвести до збільшення ваги.

Є деякі дослідження, що деякі методи лікування АС можуть сприяти збільшенню ваги. Це також може статися в результаті успішного лікування, яке відновило апетит. Якщо у вас виникли запитання про те, як ваші ліки можуть вплинути на вашу вагу, поговоріть зі своїм лікарем про те, що вас турбує.

Певні види вправ і рухів особливо корисні для тих, у кого діагностовано АС. Вправи можуть допомогти вам подолати будь-яке збільшення ваги, викликане АС, а також підвищити вашу мобільність і гнучкість. Спробуйте такі вправи:

розтягування
займатися аеробними вправами
зміцнення м'язів

Ви також можете подумати про співпрацю з фізіотерапевтом, щоб створити план вправ, який відповідає вашим поточним потребам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, симптоми, апетит, втрата, здоров’я, можете, відчувати, збільшення, лікування


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Фолікуліт: симптоми, причини та фактори ризику

Хвороби | 23:00, 20.11.2022

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з

Як підняти гемоглобін у домашніх умовах?

Хвороби | 10:00, 20.11.2022

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з твоїм гемоглобіном, аналіз крові. Його необхідно здавати кожній людині раз на півроку. Причому зага

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВ

Що робити, коли дитина часто хворіє?

Дитина | 08:00, 16.11.2022

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВІ на рік для дитини, яка відвідує дитячий колектив, — це нормально. Відповідно, діагноз "дитина, що

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Причини нічних судом у ногах

Здоров'я | 10:00, 15.11.2022

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено

Чи може закладеність грудної клітки спричинити втрату голосу у дитини?

Дитина | 23:00, 14.11.2022

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено та хрипко, а ви чуєте булькання та вологість у грудях, не зволікайте, викликайте педіатра.

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я т

COVID-19 впливає на подальше психічне здоров’я та благополуччя людей

Хвороби | 19:00, 12.11.2022

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я та зниженням задоволеності життям.

Дієтолог Анжеліка Дюваль перерахувала продукти харчування, вживання яких сприятиме зміцненню суглобів та кісток. Фахівець також зазначила, що такий ра

Найкращі продукти для зміцнення суглобів і кісток

Харчування | 08:00, 12.11.2022

Дієтолог Анжеліка Дюваль перерахувала продукти харчування, вживання яких сприятиме зміцненню суглобів та кісток. Фахівець також зазначила, що такий раціон харчування рекордно знижує ризик розвитку остеопорозу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: