Мікрофлора матері впливає на розвиток дитини

Adoption
Date
  • 195 Переглядів
Університет Каліфорнії на прикладі гризунів показав, наскільки важлива мікрофлора матері для нормального розвитку мозку плода

Мікрофлора матері та здоров'я дитиниПід час вагітності мільярди мікроорганізмів, які живуть в кишечнику матері, регулюють метаболіти, необхідні для здорового розвитку мозку плода. Щоб перевірити вплив кишкових мікробів на метаболіти та інші біохімічні речовини, які циркулюють в материнській крові і живлять мозок плоду, дослідники використовували мишей з убитої антибіотиками мікрофлорою кишечника і тварин зі стерильним середовищем від народження.

В результаті виснаження мікрофлори кишечника матері призводило до явних порушень розвитку мозку плода. Мікрофлора змінювала те, які гени були активні в мозку потомства. Багато з піддавалися впливу генів брали участь у формуванні нових аксонів. Зокрема, аксони, що з'єднують таламус головного мозку з його корою, були зменшені в кількості і довжині. Дані аксони особливо важливі для здатності відчувати навколишнє середовище. Тому у потомства матерів без нормальної мікрофлори були порушені деякі сенсорні функції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти слід вживати для нормального розвитку плоду

Таким чином, мікрофлора кишечника матері може сприяти здоровому розвитку мозку плода, регулюючи метаболіти, які потрапляють в мозок самого плоду. Певні метаболіти знижували свій рівень або були відсутні зовсім, коли у матері не вистачало бактерій, що становлять мікрофлору, під час вагітності. В рамках експерименту вчені виростили нейрони в присутності ключових метаболітів. Вони також вводили ці метаболіти вагітним мишам, позбавленим кишкових бактерій.

"Коли ми вирощували нейрони в присутності цих метаболітів, у них розвивалися більш довгі аксони і більшу кількість аксонів в цілому. А коли ми додали вагітним мишам ключові метаболіти, кількість яких було знижено або відсутнє при виснаженні мікрофлори, рівні цих метаболітів були відновлені в мозку плода і запобігти порушення розвитку аксонів і поведінки у потомства ", - йдеться в звіті фахівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мікрофлора, мама, дитина, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Звички, які стають на шляху до щасливого материнства.

Звички, які негативно впливають на фертильність

Шкідливі звички | 17:00, 28.07.2021

Звички, які стають на шляху до щасливого материнства.

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступен

Стать дитини залежить від того, наскільки сильно чоловік кохає жінку

Плануємо дитину | 12:00, 28.07.2021

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступеня любові чоловіка до своєї жінки.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

5 порад від психолога, як правильно кохати чоловіка

Мама | 10:00, 28.07.2021

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

Установка коронки - досить поширена в стоматології  процедура, однак не завжди вона проходить вдало. Про те, як розпізнати неякісне протезування - чит

Перевіряємо якість установки зубної коронки

Мама | 19:45, 27.07.2021

Установка коронки - досить поширена в стоматології процедура, однак не завжди вона проходить вдало. Про те, як розпізнати неякісне протезування - читайте у матеріалі.

Питання, яке цікавить багатьох.

Відновлення нюху після коронавірусу

Мама | 17:00, 27.07.2021

Питання, яке цікавить багатьох.

Якщо ви мама…

7 причин для радості, якщо ви - мама

Мама | 10:00, 27.07.2021

Якщо ви мама…

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: