Що робити, якщо дитину не приймають у школі

Adoption
Date
  • 1509 Переглядів
Ситуація, коли однокласники знущаються над Вашою дитиною, дражнять, або, навпаки, бойкотують неприємна, але поширена. І, як не дико це звучить, цілком зрозуміла. Боротися з цим можна і потрібно. Дорослим у дитячі розбірки потрібно встрявати вкрай обережно (зрозуміло, мова не йде про крайні випадки, коли новачка катують, - на жаль, трапляється й таке). А що ж робити?

3671_dreamstime_s_24086688.jpg (36.06 Kb)

Перш за все поясніть дитині, чому її діймають. Адже не тому, що вона носить окуляри, її одяг недостатньо модний або телефон не так крутий. Ні, таким чином неформальний лідер класу/школи показує, хто в "домі господар". (І мова йде не тільки про хлопчиків. Боротьба за владу розгортається і серед дівчат.) З цією метою новеньких щосили намагаються залякати і принизити, щоб поширити на них власну владу.

Як не складно підліткові, на образи, злі жарти або агресію з боку однокласників потрібно відповідати спокійно і гідно. Щоб не стати ізгоєм у класі, новачкові потрібно завоювати авторитет. І йти на поводу у лідерів-задирак безглуздо. У кращому випадку займеш в шкільній ієрархії щабель "підспівувача".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому з дитиною ніхто не дружить?

Як бути? Як не нудно це звучить, вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Однокласники не зможуть проігнорувати відмінника - рано чи пізно до нього звернуться за допомогою: підказати правильне рішення або попросять "викликатися" до дошки і врятувати клас від опитування. До речі, крім гарних оцінок, авторитет можна заробити й іншими досягненнями: у спорті, творчості і т. п. Займаючись в гуртку чи секції, ваша дитина знайде собі там приятелів і друзів.

Коли тривогу потрібно бити негайно

Не варто розраховувати на те, що дитина сама розбереться у своїх проблемах, і пускати все на самоплив в таких випадках:
- У дитини раз у раз з'являються синці та садна: "випадково зачепився", "посковзнувся і впав" і т.п.;
- Почали зникати речі: "втратив" телефон, "випадково розбив" окуляри, "забув в трамваї" сумку зі змінним взуттям, "упустив в бруд" спортивну форму;
- Завжди старанний учень став раптом прогулювати школу.

Якщо таке відбувається все частіше, можливо, підліток приховує від вас, що над ним знущаються в школі (або по шляху до неї).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, навчання, спілкування, школа, депресія, стрес, самотність, психологія, поведінка, батьки, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому діти не хочуть вчитися, які на це причини - читайте далі.

Причини, чому дитина втратила інтерес до навчання

Дитина | 15:30, 21.05.2019

Чому діти не хочуть вчитися, які на це причини - читайте далі.

Психологи і вчителі зібрали головні рекомендації для батьків, як виконувати домашні завдання з дітьми без стресу для них.

Поради, як виконувати домашні завдання без нервів і стресу

Дитина | 12:30, 20.05.2019

Психологи і вчителі зібрали головні рекомендації для батьків, як виконувати домашні завдання з дітьми без стресу для них.

Як зрозуміти, що дитина має захоплення до малювання - читайте далі.

Як розпізнати у дитини прагнення до малювання

Дитина | 15:30, 17.05.2019

Як зрозуміти, що дитина має захоплення до малювання - читайте далі.

У школах доволі часто, з початкових класів відбирають дітей на додаткові заняття музикою, які мають слух і гарно співають, але чи потрібно це дитині -

Чи потрібна дитині музична школа

Дитина | 15:30, 15.05.2019

У школах доволі часто, з початкових класів відбирають дітей на додаткові заняття музикою, які мають слух і гарно співають, але чи потрібно це дитині - читайте далі.

Британські вчені з Королівського коледжу Лондона вважають, що екзамени у школах зовсім непотрібні, оскільки успішність учня можна визначити і без них.

Без екзаменів можна зрозуміти чи дитина розумна

Дитина | 14:00, 14.05.2019

Британські вчені з Королівського коледжу Лондона вважають, що екзамени у школах зовсім непотрібні, оскільки успішність учня можна визначити і без них.

Книги, які заставлять підлітка задуматися над своїм життям.

Топ-5 книг для підлітків

Школярі | 17:00, 07.05.2019

Книги, які заставлять підлітка задуматися над своїм життям.

Некоторым детям легче дается математика, а некоторым она вообще трудно запоминается. Но каждый школьник, хоть немного должен понимать точные науки, ве

Как помочь ребенку выучить математику

Школярі | 10:32, 12.04.2019

Некоторым детям легче дается математика, а некоторым она вообще трудно запоминается. Но каждый школьник, хоть немного должен понимать точные науки, ведь в будущем это пригодится. Как помочь ученику с математикой - читайте дальше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: