Чим може бути корисна кров з пуповини?

Adoption
Date
  • 450 Переглядів
Як зазначає "The Daily Mail", нову терапію випробували на дев'ятьох дітях в Колумбії. Вона дозволить уникнути пересадки кісткового матеріалу. Згідно зі статистикою, ущелина піднебіння фіксується у кожної 700-ї дитини. Це відхилення передбачає наявність дефекту в області з'єднання носа і рота внаслідок присутності ущелини в середній частині піднебіння.
25_uszelina.jpg (19.05 Kb)


Отже, фахівці впевнені: стовбурові клітини з пуповинної крові скоротять кількість операцій у дітей, адже з їх допомогою можна буде на місці виростити нову кісткову тканину для заповнення ущелини. Наприклад, в однієї дитини, яка брала участь в експерименті, м'які тканини змоделювали в перші місяці життя. У віці п'яти місяців була проведена стандартна операція по зовнішньому виправленні дефекту. Паралельно стовбурові клітини, взяті з пуповинної крові (її спеціально зберегли), були введені в область щелепи, де була відсутня кісткова тканина.

Традиційні методи лікування передбачають вирішення проблеми за рахунок пересадки кісткового матеріалу самої дитини. Кістковий матеріал, наприклад, можуть взяти з стегнової кістки. Однак такий метод загрожує ускладненнями. Тому лікарі намагаються його застосовувати виключно при дотриманні суворих показань. Новий підхід робить лікування безпечним і ефективним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вовча паща, ущелина піднебіння, дитина, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Співробітники Прінстонського університету виявили за допомогою комп'ютерного алгоритму дивну особливість спілкування матері і дитини.

Універсальна схема спілкування мами і дитини

Мама | 09:30, 08.12.2018

Співробітники Прінстонського університету виявили за допомогою комп'ютерного алгоритму дивну особливість спілкування матері і дитини.

Сухофрукти дуже корисні для організму дитини. Містять багато калію, кальцію і заліза. У них збалансоване співвідношення клітковини і органічних речови

Коли вводити в раціон малюка сухофрукти?

Немовля | 14:00, 06.12.2018

Сухофрукти дуже корисні для організму дитини. Містять багато калію, кальцію і заліза. У них збалансоване співвідношення клітковини і органічних речовин.

Стоматологи кажуть, що стан зубів відображає здоров’я всього організму людини. Як доглядати за зубами дитини, щоб вони залишалися здоровими протягом у

Як дбати про молочні зуби дитини?

Дитина | 10:00, 06.12.2018

Стоматологи кажуть, що стан зубів відображає здоров’я всього організму людини. Як доглядати за зубами дитини, щоб вони залишалися здоровими протягом усього життя? Розглянемо найбільш проблемні теми дитячої стоматології.

Як привчити малюка самостійно їсти - читайте далі.

Як навчити дитину їсти самостійно?

Немовля | 17:00, 05.12.2018

Як привчити малюка самостійно їсти - читайте далі.

В процесі розвитку всі діти копіюють дорослих. Старші дітки імітують мамину ходу, повторюють її улюблені слова і цілі фрази. Це їх спосіб навчання і п

Чому сюсюкання погано впливає на мову малюка?

Немовля | 09:30, 05.12.2018

В процесі розвитку всі діти копіюють дорослих. Старші дітки імітують мамину ходу, повторюють її улюблені слова і цілі фрази. Це їх спосіб навчання і пізнання навколишнього світу. Так само це позначається на мові малюка.

Фахівці з США розробили тест, який визначає аутизм по слині.

Можна визначати аутизм по слині тесту у малюків

Немовля | 17:00, 03.12.2018

Фахівці з США розробили тест, який визначає аутизм по слині.

Які надздібності мають маленькі діти - читайте далі.

Здібності, які є у кожного малюка

Немовля | 15:30, 03.12.2018

Які надздібності мають маленькі діти - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: