Що робити із набряками під час вагітності

Adoption
Date
  • 2841 Переглядів
13598361.jpg (16.16 Kb)

Процес затримки води в клятинах вагітної жінки відбувається далеко не зразу після появи самої вагітності. Найчастіше, це відбувається під час другого триместру вагітності: саме тоді жінка починає помічати, що її тіло втрачає пружність, стає більш м'яким та наче надувається.А під час останнього триместру вагітності починають утворюватися набряки на ногах, іноді також можна побачити таке явище на руках, попереку або животі. Про те, що набряки незабаром можуть з'явитися, сигналізує різке збільшення маси тіла жінки в цікавому положенні. Коли вагітність протікає добре, набір ваги відбувається поступово, тому необхідно постійно зважуватися, щоб стежити за своєю вагою.

Дослідники встановили, що в організмі вагітної жінки у великій кількості накопичується натрій - рівномірно в м'яких тканинах і крові. Сам по собі натрій здатний притягати рідину. Ось чому у вагітних жінок можливий розвиток фізіологічних набряків, особливо, коли існує ряд факторів, що провокують дане явище. Це може бути спекотна погода, велике навантаження або вживання надмірно солоної їжі. Такі набряки можуть з'явитися практично у всіх жінок, і вони абсолютно безпечні для здоров'я. Їх легко усунути за допомогою деяких вправ і вживання спеціальних препаратів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітність "від А до Я": думка акушер-гінеколога

Під час вагітності потрібно особливу увагу звернути на вживання кухонної солі і рідини, а, точніше, на їх кількість. Як правило, жінка протягом дня вживає приблизно 2 л рідини. Якщо маса вашого тіла збільшується плавно, а набряків абсолютно немає, це означає, що процес споживання і виділення рідини збалансований, і в дієті абсолютно нічого не слід змінювати. А коли ваше тіло набрякає досить сильно - варто звернутися до лікаря, який і вирішить, що робити далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, жінка, мама, здоров'я, профілактика, хвороби, догляд, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.