Як не переживати з будь-якого приводу?

Adoption
Date
  • 1763 Переглядів
Хвилюватися, нервуватися - це шкідливо для здоров'я. Не вбивайте свій організм переживаннями!
3630_hvilyuvannya.jpg (35.07 Kb)

1. Негативна роль переживань сильно переоцінена. Вони є природною реакцією психіки на стресову ситуацію. Навіть якщо події здаються дріб'язковими і ви вважаєте, що переживати нерозумно, спробуйте все-таки віддатися емоціям. Це допоможе розібратися, чому та чи інша ситуація викликає у вас занепокоєння, роздратування, страх.

2. Суворий поділ емоцій на негативні і позитивні диктує нам, що з одними з них потрібно боротися і пригнічувати, інші ж - культивувати в собі або, на худий кінець, зображати. В результаті саме це призводить людей на прийом до психотерапевта: вони не витримують вантажу пригнічених переживань і не можуть розібратися в тому, що відчувають насправді.

3. Здоровий підхід передбачає, що ми приймаємо будь-яку емоцію і намагаємося зрозуміти, в якому контексті вона виникла. Чи відноситься вона до тієї ситуації, в якій ви перебуваєте зараз? Вас щось занепокоїло, засмутило або злякало? Чому ви відчуваєте саме це? Ставлячи собі питання, ми глибше розуміємо суть переживань і змушуємо їх працювати на нас.

4. Як діяти в перспективі, ми розібралися. Але що робити, якщо у вас на носі важлива доповідь або відповідальна зустріч і ви відчуваєте, що не справляєтеся з переживаннями? Будьте озброєні. Продумайте заздалегідь відповіді на питання, які можуть виникнути на нараді; почніть готуватися до іспиту заздалегідь, щоб набратися знань до терміну.

5. Приведіть себе в порядок перед важливим побаченням, виходьте заздалегідь, якщо боїтеся спізнитися. До будь-якої незвичної ситуації можна максимально підготуватися, щоб уникнути зайвих хвилювань.

6. Програйте найгірший сценарій. Що може статися, якщо події розгорнуться не так, як вам хотілося б? Нас, скоріше, лякає невизначеність. Програйте кілька можливих сценаріїв, можливо, наслідки здадуться не такими страшними. Є відомий прийом - оцінити події в масштабі вічності: чи буде та ж проблема важлива через рік? А через 10 років?

7. Відпустіть то, що змінити неможливо. Ви пройшли важливу співбесіду або здали складний іспит, а тепер не можете спати в очікуванні результату? З'їли тістечко, а тепер мучаєте себе за те, що ваша фігура далека від досконалості? Але хіба ви в силах що-небудь змінити в цих ситуаціях? Ні. Все, що вам залишається - відпустити ситуацію і направити емоційні сили на ті події, які вам підвладні.

8. Очі бояться, а руки роблять. Часто ми боїмося приступити до справи, зробити перший крок до змін зі страху, що нічого не вийде, завдання здається нам непосильним, і ми відкладаємо її рішення. Але коли ми опиняємося безпосередньо в тій самій лякаючій ситуації і змушені діяти в силу обставин, що склалися, виявляється, що все не так страшно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологічний стан, хвилювання, переживання, нервові клітини, нерви


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

5 порад із його книги

Топ-5 порад, як усім подобатися

Психологія | 10:00, 15.07.2018

5 порад із його книги "Розроби приємну особистість".

Годинник, як і інші речі, може розповісти про характер людини.

Що про вас розкаже наручний годинник

Психологія | 22:00, 13.07.2018

Годинник, як і інші речі, може розповісти про характер людини.

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.

Чому жінки покидають чоловіків?

Сімейні справи | 00:20, 13.07.2018

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.


Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Природа жіночої зради

Сімейні справи | 00:20, 12.07.2018

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Кілька ефективних способів, які вам обов'язково допоможуть у ділових відносинах з босом.

Як подружитися зі шефом і зберегти роботу?

Психологія | 22:00, 11.07.2018

Кілька ефективних способів, які вам обов'язково допоможуть у ділових відносинах з босом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: