Як не переживати з будь-якого приводу?

Adoption
Date
  • 1544 Переглядів
Хвилюватися, нервуватися - це шкідливо для здоров'я. Не вбивайте свій організм переживаннями!
3630_hvilyuvannya.jpg (35.07 Kb)

1. Негативна роль переживань сильно переоцінена. Вони є природною реакцією психіки на стресову ситуацію. Навіть якщо події здаються дріб'язковими і ви вважаєте, що переживати нерозумно, спробуйте все-таки віддатися емоціям. Це допоможе розібратися, чому та чи інша ситуація викликає у вас занепокоєння, роздратування, страх.

2. Суворий поділ емоцій на негативні і позитивні диктує нам, що з одними з них потрібно боротися і пригнічувати, інші ж - культивувати в собі або, на худий кінець, зображати. В результаті саме це призводить людей на прийом до психотерапевта: вони не витримують вантажу пригнічених переживань і не можуть розібратися в тому, що відчувають насправді.

3. Здоровий підхід передбачає, що ми приймаємо будь-яку емоцію і намагаємося зрозуміти, в якому контексті вона виникла. Чи відноситься вона до тієї ситуації, в якій ви перебуваєте зараз? Вас щось занепокоїло, засмутило або злякало? Чому ви відчуваєте саме це? Ставлячи собі питання, ми глибше розуміємо суть переживань і змушуємо їх працювати на нас.

4. Як діяти в перспективі, ми розібралися. Але що робити, якщо у вас на носі важлива доповідь або відповідальна зустріч і ви відчуваєте, що не справляєтеся з переживаннями? Будьте озброєні. Продумайте заздалегідь відповіді на питання, які можуть виникнути на нараді; почніть готуватися до іспиту заздалегідь, щоб набратися знань до терміну.

5. Приведіть себе в порядок перед важливим побаченням, виходьте заздалегідь, якщо боїтеся спізнитися. До будь-якої незвичної ситуації можна максимально підготуватися, щоб уникнути зайвих хвилювань.

6. Програйте найгірший сценарій. Що може статися, якщо події розгорнуться не так, як вам хотілося б? Нас, скоріше, лякає невизначеність. Програйте кілька можливих сценаріїв, можливо, наслідки здадуться не такими страшними. Є відомий прийом - оцінити події в масштабі вічності: чи буде та ж проблема важлива через рік? А через 10 років?

7. Відпустіть то, що змінити неможливо. Ви пройшли важливу співбесіду або здали складний іспит, а тепер не можете спати в очікуванні результату? З'їли тістечко, а тепер мучаєте себе за те, що ваша фігура далека від досконалості? Але хіба ви в силах що-небудь змінити в цих ситуаціях? Ні. Все, що вам залишається - відпустити ситуацію і направити емоційні сили на ті події, які вам підвладні.

8. Очі бояться, а руки роблять. Часто ми боїмося приступити до справи, зробити перший крок до змін зі страху, що нічого не вийде, завдання здається нам непосильним, і ми відкладаємо її рішення. Але коли ми опиняємося безпосередньо в тій самій лякаючій ситуації і змушені діяти в силу обставин, що склалися, виявляється, що все не так страшно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологічний стан, хвилювання, переживання, нервові клітини, нерви


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лінь вважається недоліком, адже вона перетворює тебе в непродуктивну, безвідповідальну особу. З біологічної точки зору, лінь - це не твоє халатне став

4 причини не боротися з лінню

Психологія | 22:00, 13.12.2017

Лінь вважається недоліком, адже вона перетворює тебе в непродуктивну, безвідповідальну особу. З біологічної точки зору, лінь - це не твоє халатне ставлення до життя, а надто старанна спроба організму зберегти енергію.

Дуже часто батьки не слідкують за своєю розмовою з дітьми і не бачать, як виглядають зі сторони. Доволі часто поведінка батьків засмучує дітей та впли

Фрази, які не можна говорити дитині

Психологія | 12:30, 13.12.2017

Дуже часто батьки не слідкують за своєю розмовою з дітьми і не бачать, як виглядають зі сторони. Доволі часто поведінка батьків засмучує дітей та впливає на їх психіку.

Кожен ранок так не хочеться прокидатися і вилазити зі свого тепленького ліжечка, але робота сама не зробиться. Є декілька речей, які впливають на здор

Речі, які не варто робити перед роботою

Психологія | 11:00, 13.12.2017

Кожен ранок так не хочеться прокидатися і вилазити зі свого тепленького ліжечка, але робота сама не зробиться. Є декілька речей, які впливають на здоров'я людини і життя взагальному.

Щоб побудувати по-справжньому здорові і гармонійні відносини, вам потрібен не слабкий мамин синочок, а рівноправний партнер, з яким ви розділите успіх

Якості, які приваблюють впевнених в собі чоловіків

Психологія | 22:00, 11.12.2017

Щоб побудувати по-справжньому здорові і гармонійні відносини, вам потрібен не слабкий мамин синочок, а рівноправний партнер, з яким ви розділите успіхи і поразки. Яка дівчина притягує таких хлопців?

Давайте розглянемо, в чому жінка краща від чоловіка.

Чим жінки кращі чоловіків?

Психологія | 20:30, 11.12.2017

Давайте розглянемо, в чому жінка краща від чоловіка.

Багатьох цікавить, як розрахувати сімейний бюджет і не посваритися? Є декілька видів сімейного бюджету, вибирайте, який найбільше підходить для вашого

Види сімейних бюджетів і кому вони підходять

Сімейні справи | 11:00, 11.12.2017

Багатьох цікавить, як розрахувати сімейний бюджет і не посваритися? Є декілька видів сімейного бюджету, вибирайте, який найбільше підходить для вашого подружжя.

Якщо у вас з'явився чоловік, який дуже симпатизує вам, але проблема у тому, що він молодший не на рік і не на два, а на 10 років - це навпаки плюс для

Чому роман з молодшим за вас чоловіком - це добре?

Психологія | 22:00, 08.12.2017

Якщо у вас з'явився чоловік, який дуже симпатизує вам, але проблема у тому, що він молодший не на рік і не на два, а на 10 років - це навпаки плюс для вас та ваших відносин.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: