Як боротися з новорічною депресією?

Adoption
Date
  • 264 Переглядів
Новий рік - свято аж ніяк не для всіх. Останнім часом з'явилося багато людей, які відмовляються його святкувати. Це хвороба? Вона лікується? Всі відповіді знайдете у матеріалі.
4214_novorichna_depresiya_jpeg.jpg (41.38 Kb)


Сам з собою в тишині

Серед тих, хто «забанив» свята, багато інтровертів. Їм в принципі не подобається галас, метушня і історія з гостями. У родинному колі вони ще якось погоджуються на урочистості, але самі їх намагаються не влаштовувати. І зовсім з цього приводу не переживають. Новорічні свята, наприклад, такі люди сприймають як прекрасну можливість влаштувати собі додаткову відпустку - в колі сім'ї, з подарунками, але без традиційного олів'є і феєрверків.

Немає звички

У тих, хто не любить або не вміє влаштовувати свята, виростають такі ж діти. Вони, може, і не проти, але немає звички щось відзначати вдома. Ось і не відзначають. Але при цьому такі люди не проти приєднатися до когось в святковому пориві.

Нелюбов

З дитинства - ситуація, коли людина відмовляється відзначати свій день народження, відчуваючи себе недостатньо значущим. Будучи дитиною, вона страждає від недолюбленності, від недооціненості, підрісши, підсвідомо вважає себе негідною уваги. Часто людина сама не розуміє цього, і причини, по якій день народження для неї - недостатньо важливий день.

Годинник цокає

Деякі люди сприймають дні народження і Новий рік як ще один крок до старості, якій дуже бояться. В такому випадку проблема не в ігноруванні свят, а в тому, чому людину так лякає природний хід речей, - можливо, варто розбиратися разом з психотерапевтом.

Щось пішло не так

Досить часто люди перестають відзначати якесь свято, якщо з ним пов'язаний травмуючий спогад. Наприклад, напередодні Нового року в родині хтось вмирає, і все - це подія перекриває його за значимістю. Часом причиною стають вже забуті дитячі травми: біль притупилася і пам'ять майже не зберегла спогадів, але потреби відзначати те або інше свято немає.

Святкувати - корисно!

Психотерапевти вважають, що відзначати свята потрібно. Психіка людини структурована - їй властиво планувати і підводити підсумки. Свята ж, зокрема Новий рік і день народження, дають можливість на мить зупинитися, підвести проміжний «баланс» і запитати себе: а чи туди я йду? Щось пішло не так і заплановане незроблене? Не біда і не привід сумувати. Негативний досвід - теж досвід, і він часто навіть корисніший, ніж позитивний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: депресія, психологічний стан, захворювання, лікування, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправно

Інтимне листування руйнує відносини

Психологія | 22:00, 19.10.2018

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправною точкою для руйнування відносин.

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у с

Як кольори впливають на психіку дитини

Психологія | 10:00, 19.10.2018

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у свою чергу, привернуть увагу батьків купити їм цей товар. Але не тільки продавці та виробники викорис

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: