Підготовка первістка до появи малюка в родині

Adoption
Date
  • 85 Переглядів
Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.
Повідомити новину варто відразу, як тільки жінка сама дізнається про свою вагітність. Найкраще зробити це на "сімейній нараді": оголосіть новину чоловікові і дитині або ж розкажіть малюкові відразу ж після того, як про це дізнається чоловік. Таким чином ви зможете показати дитині, що вважаєте його повноцінним і рівноправним членом сім'ї.

Якщо ви плануєте другу вагітність, то з самого початку готуйтеся до неї разом зі старшою дитиною. Говоріть з нею, запропонуйте вибрати ім'я для брата або сестри, показуйте знімки УЗД. Разом вибирайте ліжечко, одяг, іграшки та інше.

Так ви морально і психологічно підготуєте старшу дитину до народження малюка, знизите ймовірність виникнення почуття ревнощів або негативу.

Однак цілком можливо, що старша дитина буде вести себе відсторонено до молодшої, як би батьки не готували його до цієї події. У цьому випадку не варто тиснути або вимагати любові до дитини. Швидше за все, вона просто ревнує батьків і не хоче ділити з кимось їхню увагу.

Вкрай важливо з появою в родині ще однієї дитини зберегти всі звички і ритуали, які були раніше. Наприклад, читання казки на ніч або обійми перед сном. Не відмовляйтеся від цього.

Якщо мама втомилася або зайнята, книжку може почитати тато. Якість життя старшої дитини не повинна змінитися в гіршу сторону. Намагайтеся іноді ходити кудись тільки зі старшим, без малюка. Наприклад, в кіно або на дитячий майданчик. Або виділіть час на спільну творчість, поки немовля спить.

За допомогою цих дій у старшої дитини знизиться бажання "прив'язати" маму до себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, вагітність, друга вагітність, стрес, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Секрети для покращення дитячої самооцінки

Мама | 19:45, 17.04.2021

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: